Galwanizacja tłumika

Mam problem posiadam tłumik technigas next R niechromowany i postanowiłem oddać go do galwanizacji bo rdzewije .

Więc pytanie nikiel czy chrom??? Co wybrać i jaka różnica ? I czy wie ktoś gdzie na terenie zachodnio-pomorskiego znajdują się dobre zakłady galwanizacyjne?

Ja osobiście wolę chrom :slight_smile: Różnica to między innymi inny kolor i cena galwanizacji :wink:
A o zakładach nic nie wiem :stuck_out_tongue:

Nikiel nadaje się raczej do plastiku np. lampy w sqootach :stuck_out_tongue:

Red_Wariors napisał:

Nikiel nadaje się raczej do plastiku np. lampy w sqootach


teszh :-P

jak już, to chrom ;-) trwalszy

Galwan Mierzyn, ul. Spółdzielców 8 A
Rydzyński Sylwester Szczecin, ul. Transportowa 1 ;-)

Chrom… A co do firm popatrz na allegro tam wysylkowo robia…

dobra ok dzięki popatrzę;)

a iel by kosztówało takiego sportowego tłumika pochromowanie?? wielkosc ich jest mniejwięcej taka sama wiec proszę o takei ceny +/-

mateo007 napisał:

iel by kosztówało takiego sportowego tłumika pochromowanie??

nie powiem ci ile tłumik ale powiem ci ze za 1 felge roz 12 chcieli 250zl razem z przygotowaniem itd... wiec cos ponad 100 pewnie za tłumik by bylo moze więcej... dlatego bardziej się oplaca od razu w chromie kupić lub ew. polerke zrobić

no też prawda żałuję że nie kupiłem od razu pochromionego hehe

to zanikluj będzie się jedynie mienil na brąż delikatnie … ale i tak czy tak będzie się świecić jak psu jajca

A nikiel się nie utleni czy coś? z mojej pierwszej lampy blask zeszedł szybko od deszczu :stuck_out_tongue:

Chromowanie wydeszku by kosztówalo ze 160zl. Oczywiscie chrom duzo lepiej się prezentuje. Watpie zeby nikiel się utlenil;p

zamykam juz.