Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

Ja bym go pomalował tak jak mojego hussara tylko może więcej grafitu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c775b40c3b3b934.html to jest zieleń a’la kawa z brokatem i grafit metalic

nie mówię że mi się nie podoba ale ja chce mieć plastiki w środku pomalowane na jakiś taki jasny rzucający się w oczy kolor. w sumie mógłby być taki zielony bo ładny jest ale już amor na żółto poszedł a nie wiem czy ze spray’a uzyskam taki odcień zielonego a żółty ma ładny odcień.
Jakbym małował na takie kolory jak Ty to grafit poszedłby na główne plastiki a na środkowe ten zielony bo mi się strasznie takie ułożenie podoba :stuck_out_tongue:

No i jutro jadę po lakier bezbarwny, spray i papiery ścierne i maluje spodni plastik, zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieje że będzie ładnie.

u mnie to jest seryjne malowanie ale to jest cpi z 2002r z tych pierwszych z modułem i sworzniem takim jak w minarelli

i kto mówił że nie będzie połysku?
http://bikepics.com/pictures/1712260/
Oto efekt małowania, bez bezbarwnego bo chyba go nie trzeba :stuck_out_tongue:

Bardzo fajnie Ci to wychodzi :smiley: teraz te wszystkie niebieskie na czarny i będzie git :smiley:

PS felgi bd żółteż? ;>

felgi albo czarne albo mój tajny projekcik ale nie zdradzam bo i tak pewnie nie wypali.
więc najprawdopodobniej felgi czarne będą bo żółtego było by za dużo bo żółte mają być plastiki wszystkie te w środku chropowate.

[ Dodano: 29-06-2009, 16:45 ]
PS teraz w kolejce stoi silnik i kapa przekładni.
Na czarno tym samym spray’em żeby był połysk albo matem, zobaczy się.
może jutro nawet zacznę działać ale z tym więcej roboty żeby przygotować kartery do małowania to huhuu ;p

a fele może na taki złoty jak w Subaru jest ;p :lol:

nie, będą najprawdopodobniej czarne.
W sumie jestem zadowolony z lakieru ale już wiem że trochę źle go nałożyłem bo on jakiś inny jest i nim grubsze warstwy trzeba i wtedy jest idealne lustro bo literki nim robiłem no i są idealne po prostu bo nałożyłem jedną grubą warstwę
Jutro jadę znów po ten fajny czarny spray i na 100% kapa przekładni będzie jutro pomalowana.
A jak z karterami to się zobaczy :stuck_out_tongue:
New :
http://bikepics.com/pictures/1712434/

no no ładny połysk, ja wykupiłem dzisiaj pół castoramy, i może widziałęś Mafioz tam takie coś jak lakier? Bo ja widziałem tyko on był w różnych kolorach i to metalik a bezbarwnego nie było.

no bezbarwnego ja też nie widziałem. ja do castoramy po spray już nie jade, bliżej mam sklep lakierniczy tam jest wszystko i w dodatku lepszy spray a tańszy.
Jak chcesz to babka nawet Ci zmiećsza lakier zrobi taki odcień jak Ty chcesz i w dodatku będziesz to miał w sprayu oO

Wez poszukaj bezbarwnego gdzieś i pomaluj to będzie lepszy efekt jescze bo teraz polysk i tak słaby jest w porównaniu do małowania pistoletem

Mafioz napisał:

no bezbarwnego ja też nie widziałem. ja do castoramy po spray już nie jade, bliżej mam sklep lakierniczy tam jest wszystko i w dodatku lepszy spray a tańszy.
Jak chcesz to babka nawet Ci zmiećsza lakier zrobi taki odcień jak Ty chcesz i w dodatku będziesz to miał w sprayu oO



właśnie ja taki sposobem miałem małowane :D tylko ja miałem miećszany kolor pod kolor z palety podajże Volkswagena i to była sama matowa baza a do tego przyszedł bezbarwny z UTWARDZACZEM i kumple nie wierzyli ze to spray a nie pistolet

no mi babka pokazywała próbkę takiego jak zmiećszała i taki szorstki mat, jutro jadę jeszcze po czarny spray to się dopytam ile kosztuje taka impreza z mieszaniem bo jak nie drogo to ze 2 puszki bym zamówił jakiegoś czarnego na to bezbarwny no i podkład pod to wszystko oczywiście i powinien być cycuś :smiley:

Połysk fajny, ale jeszcze możesz dać na to bezbarwny to będzie “cycuś glancuś” :smiley:

teraz już i tak zamontowałem ten plastik, jutro wrzucę foty i jutro maluje chyba te kartery też bo chce mieć to z głowy xD

Mafioz napisał:

no mi babka pokazywała próbkę takiego jak zmiećszała i taki szorstki mat, jutro jadę jeszcze po czarny spray to się dopytam ile kosztuje taka impreza z mieszaniem bo jak nie drogo to ze 2 puszki bym zamówił jakiegoś czarnego na to bezbarwny no i podkład pod to wszystko oczywiście i powinien być cycuś :D



ja za dwie puchy zielonego i puche bezbarwnego dałem 95 zł

To drogo, ale też zależy ile ml.
Mafioz chyba się kopne do Krakowa po spray ;D

kartery pomalowane:
całość:
http://bikepics.com/pictures/1713618/
a tu zbliżenie na piękny połysk :smiley:
http://bikepics.com/pictures/1713616/

[ Dodano: 30-06-2009, 17:08 ]
a moje następne plany to na razie pomalowanie jeszcze kapy bo jej już nie zdążyłem, i też poleci na czarny taki jak na karterach.
A jak już to zrobię i zmontuje dodam foty całości i bd się chyba brał za malowanie plastików wewnętrznych albo za nadkole, zobaczy się jeszcze :stuck_out_tongue:

Z tą lampą ( druga fota ) wyszło jak w chromie ; )

no bo tak się świeci ładnie ale nie wiem jaka lampa, foto robione komórką bez lampy błyskowej xD zadowolony jestem choć nie wiem jeszcze jak z trwałością będzie xD