filtr powietrza stozkowy ;0

witam chciałbym założyć sportowy filtr powietrza do skutera ale nie wiem czy warto będzie… mam skuter chińczyka teraz to części silnika sa nowe i markowe, pojemnosc 60 cm. nowy wal itp… i mysle nad ty filtrem i jaki mi polecacie mi zebym zalozyl. jakie sa wady i zalety, myslalem nad takim http://moto.allegro.pl/sportowy-filtr-powietrza-stozek-carbon-60mm-tuning-i1515154045.html ale jak będzie kurz to przepusci ten filtr i nie będzie powietrze przefiltrowane, wiec jaki dobrac?? co mi radzicie ? jak bym jakis wybral kupil to z tym jade do mechanika zadladamy i trzeba będzie wyregulować gaźnik chyba tak ?

[ Dodano: 30-03-2011, 15:01 ]
a moze ten filtr kupić ale w srodek dac jeszcze gąbkę ? jak myslicie ? :slight_smile:

jak chcesz już koniecznie stożek to kupuj Polini AirBox’a a nie jakieś gówno…
Chociaż nie wiem czy odczujesz coś na osiągach jak założysz stożek… Może coś tam się polepszy
AirBox coś około 100zł kosztuje…
A tych tanich gówienek to nawet nie ruszaj

Ja mogę jedynie potwierdzić żebyś uwierzył w 100% :slight_smile:

Jeśli nie chcesz sobie zapchać gaźnika a w konsekwencji spieprzyć cylindra to nie kupuj tych chińskich dziadostw za 30zł …

czyli to tez nie da rady tak ? http://moto.allegro.pl/sportowy-filtr-powietrza-skuter-4t-tuning-i1533002856.html ??

kurwa to jest wszystko gówno japierdole,
chyba żebyś kupił air filtra jeszcze to może bo to ograniało

to kupie te filtr Polini AirBox i chyba bdzie najlepiej, ale muszę regulować gaźnik tak ?? bo nie wiem jak z dysza a tlumnic jaki polecacie do skuterka mojego ?? mam 4t 139qm tylko ze pojemność 60cm i wal itp nie sa seryjne tylko nowe kupione original.

Żaden - pakowanie w skuter a TYM BARDZIEJ 4T = daremna kasa - praktycznie zero przyrostu mocy.
W 2T jakoś jeszcze widać tą różnice ale w 4T się kompletnie nie opłaca.

Najlepiej jakbyś se nawet ten filtr zostawił seryjny chyba że jest w opłakanym stanie albo 100zł to dla Ciebie nic :slight_smile:

Już nawet kupując ten cylinder i wał zwaliłeś sprawę ale to nic…

Tak, po zmianie filtra przyda się drobna regulacja :slight_smile: Przeważnie takie dają więcej powietrza więc będziesz musiał przykręcić powietrze, a dać więcej paliwa.

stozek ci nic nie da :wink: tylko klopoty z regulacja. Wsadz do niego cylinder naraku 90ccm walek rozrządu naraku racing gaźnik i wal i będzie dorownywalo 2t ;]

[ Dodano: 31-03-2011, 22:09 ]
a i ten no 2tys postufff

AlE zE mNiE sPaMeR