filtr powietrza polini airbox i tlumnik sportowy warto?

witam, mam skuter 4t, pojemnosc 60 cm i jak dla mnie ma kopa z porownaniu do poprzedniego cyloindra co mialem 50 cm… i mam tlumnik ten orginal do 50 i na dodatek z blokada chyba;/ taka blaszka jest w srodku… czy jak bym zalozyl filtr powietrza z polini i jakis tlumnik sportowy do 250 zl to by dalo cosą? jak wiele ? jeszcze mam w domu sprężynę centralna od sprzęgła i te male trzy takie caerwone… tez bym wymienil… jakie macie zdanie na ten temat ? zalezy mi na tym by mial jeszcse więcej sily… a na założęnie wiekszego cylindra nie mialem mozliwosci. tak to bym dal 80

tlumik, filtr dysze ci nic nie dadza wiem po sobie. W 4t tylko cylinder cos daje reszte mozesz przerabiac jak chcesz i nic nie dadza ;]

nic nie da jak to… ani trochę v-max czy cos innego ?

nic nie rób, sprzedaj to zanim możesz i kup coś normalnego

raczej nie bede sprzedawał

powstrzymaj się z tym oszczędzaj kasę jak nie masz na co wydać to kup sobie skórę motocyklową

no ale jak mam ten tlumnik orginal i na dodatek z blokada to nie blokuje rozwiniecie pelnej predkosci ?? ja jak czasem jade skuterem i jak jest goraco to mi skuter staje muszę poczekac 2 min i jade dalej ale wtedy stracznie slaby jest…

No to wes szlifierka katowa rozedrzyj go i wybybesz i będzie ok. A co do grzania się to ci pewnie tlok puchnie… kupiles zestaw za 40zl to teraz masz.

a no właśnie… tak to jest ;/ jak zapobiec takiemu czemuś ? to ze tlok puchnie ?

wymiana tłoka na nowy… inaczej się nie da :-/
A jak już to proponuję ci kupić tłok kuty, bo one nie puchną…

Kuty do chinolca ? Poo coo …

kup npwu tlok i go dobrze dotrzyj bez szalenstw a będzie Ci sluzyl

i niech sprawdzi czy cylka nie porysowal…