Filtr paliwa

Witam. Chciałbym się zapytać odnośnie filtra paliwa. Jak sprawdźić średnicę filtraż Oraz o ile by było większe spalanie. Jak bym dał dwa razy większy filtr paliwa. Oraz czy były by większe osiągi. Chociaż te 2-3 km/h. Skuter ma większe dysze ( z 55 na 65) oraz moduł odblokowany new racing. Reszta seryjne. Jedzie na prostej v-max 75- 77 k/h. A spalanie ok 2.8- 2.9. Pozdro;-)

nikodem239 napisał:

Oraz o ile by było większe spalanie. Jak bym dał dwa razy większy filtr paliwa.



:shock:

nikodem239 napisał:

Oraz czy były by większe osiągi.



nie

Drogi nikodemieć.. w 2 suwowej konstrukcji filtr paliwa jest tylko dodatkiem, równie dorze mogło by go nie być i jeździł by tak samo, filtr ma tylko i wyłacznie funkcje filtrowania wahy

przy zmianie filtra paliwa trzeba zwrócic uwage tylko na to czy , tam gdzie się zakłada wężyki żeby to nie było za grube , reszta nie ma kompletnie znaczenia ...

Nic ci nie da ten większy filtr :stuck_out_tongue:
Wiem bo jak skutem jeszcze jeździłem to też mi to ktoś powiedział ze “większy filtr paliwa da trochę większe osiągi” Więc wymieniłem z malutkiego chińskiego na filtr od VW Passat-a i nic to nie dało poza tym że miałem nowy wielki czyściutki filtr paliwa :smiley: :stuck_out_tongue: