Filmy.

Zblirza się weekend i trzeba jakis film obejrzec ;D . Nuda niesamowita wiec obejrzec cos trzeba… Co polecacie?;> Prosze o fajne filmy. komediowe,horrory , polskie komedie . ;))

Ja przez ten tydzien obejrzalem

-Szybko Wsciele ( POLECAM !! SUPER FILM)
-American Pie 6 (SUPER !!!)
-Adrenalina 2 ( POOLECAM SUPEERR !! )
-Koniec Swiata 2012(obejrze dzis)
- Death Race ( jutro ) . To moje filmy ;D .

Teraz proszę o wasze.

Old Dogs (2009) komedia miazga … tylko trzeba dobrze poszukać , ja to mialem od kumpeli

Wszystkie Serie “Piła” :stuck_out_tongue:

Wszystkie Serie "Piła" :-P


według mnie horrory które powodują odruchy wymiotne to nie to ;p
ja polecam kac vegas, pojebaaana komedia xD
knowling zapowiada się dość ciekawie z Nicolas Cage, mam na dysku tydzień już ale nie golądałem jeszcze.
infestation też może być dobry ;p
resident evil 1,2,3
shooter
wrogowie publiczni (public eminems - ostatnio oglądałem, mega film...)
underworld 1,2,3 też są mega filmy ;d
a i transformers 2 też może być ok, ale nie zdążyłem oglądnąć jeszcze xD
just dance - w miare, taki, można oblukać ;p
hancock
x-men geneza (najnowsza częśc :P)

[ Dodano: 19-11-2009, 17:01 ]
mam jeszcze z 20 innych filmów na dysku ale nie miałem okazji obejrzeć i nie wiem czy są fajne na 100% ;p

Mafioz napisał:

ja polecam kac vegas, pojebaaana komedia xD


Potwierdzam ;]

a i transformers 2 też może być ok, ale nie zdążyłem oglądnąć jeszcze xD


Byłem na tym w kinie to w cholere wyje***e :}
Efekty miażdżą ...

Moze macie linki do 13 dzielnica ultimatum ale z lektorem PL?

REC, Ju-On, Shutter, Blair Witch Project :slight_smile:

Ja mam link ale jest lektor ten down jeden zapomniałem jak on się tam nazywał nie Ivona tylko ten przypał … :mrgreen:

Mafioz napisał:

według mnie horrory które powodują odruchy wymiotne to nie to ;p


To może tobie się chce przy tym wymiotować bo mi nie mnie to z deka śmiećszy :stuck_out_tongue:
Ogólnie nie lubię horrorów ale ten jest fajny… :wink:

Proponuje obejrzenie jeszcze Wszystkich części American Pie, Ostra jazda,niecne uczynki
Transformers 1 i 2 wyrąbane :stuck_out_tongue: No i może New York Taxi ? ale to jest ostro ściągnięte z Taxi normalnego :-/

ja horrorów też nie oglądam, przynajmniej takich ostrych jak piła, włączyłem i po 1 scenie mnie zemdliło xD i wyłączyłem ;p
wole takie coś jak resident evil czy underworld, jestem legendą ;p
takie lżejsze horrory gdzie są potworki a nie ma psychopatycznego mordowania xD

[ Dodano: 20-11-2009, 14:57 ]
PS, czoraj transformersa 2 oglądałem i powiem szczerze że ostatnie 1/3 filmu to była czysta akcja, mega :smiley: a ogólnie jakby pozbierać wszystko do kupy to 2/3 filmu to akcja a reszta dialogi i wprowadzenia :stuck_out_tongue: super, bardzo mi się podobał :smiley:
dziś może obejrzę zapowiedź i powiem czy warto ;p

Adverion napisał:

Ja mam link ale jest lektor ten down jeden zapomniałem jak on się tam nazywał nie Ivona tylko ten przypał ... :mrgreen:

Ten down bez starych to Simon xD .

Adverion napisał:

New York Taxi ? ale to jest ostro ściągnięte z Taxi normalnego :-/

Jak podobne to se sciagne xDD . Bo oglnie wszystkie części taxi mi się podobały :D Dzis ogladam zajebisty film z motorami Torque - Jazda Na Krawedzi (Lektor PL)

kondzio94 napisał:

Torque - Jazda Na Krawedzi


Film jest spoko, ale jest w nim parę niemożliwych scen ;-)

kondzio94, nie patrz niżej, jeśli jeszcze nie oglądałeś tego filma :-D




Np. jak koleś jechał chyba 300km/h (tak mi się kojarzy, nie pamiętam dokładnie ile) bez kasku, w okularach :-P
Albo jak chopper jechał z taką samą prędkością :-D Kierowca oczywiście też bez kasku :-D
Albo jak jeździli ścigaczami po lesię (wystające korzenie itd.) :-D
Albo jak jechał klient ścigaczem po dachach wagonów jadącego pociągu, i po przerwach między wagonami (tak z pół metra) jechał jakby tam dalej dach był :-P

kondzio94 napisał:

zajebisty film z motorami Torque - Jazda Na Krawedzi (Lektor PL)


zaje***y !? hahaahhahha ! Toszto takie głupoty i science-f, że żal na to patrzeć ;[

RudY, bez przesadyzmu :stuck_out_tongue:
Film nie jest jakiś zaje.bisty bardzo, ale są motocykle w końcu w nim :smiley:

Damianho napisał:

ale są motocykle w końcu w nim :-D


i to jedyne na co można popatrzeć w tym filmie xd
reszta poza motorami to porażka. jakby nie motory to bym wyłączył po 10 minutach xd

2012 widzieliście?? Podobno fajny :smiley:

Ja widziałem. Fajny, ale nierealistyczny sposób obrony przed kataklizmem. Gigantyczne arki zbudowali. I Bentleyowi reklamę zrobili. Podobał mi się.

Ja polecem Transformers 1 i 2, Szybko i Wściekle, ze starszych to Skarb Naródów 1 i 2, Pojutrze, Epicentrum, Ja robot, Inwazja i jeszcze nawet spoko jest Jestem legendą chociaż trochę nudny. A i jaszcze Hancock wyjebany jest ten film nawet kupiłem oryginalną płyte xD

Damianho and RudY wiem ze ten film to bajka, ale lubie filmy z motorami itp, jest ich nie wiele wiec moim zdaniem warto oblookac… Wlasnie obejrzalem Torque XD . Wieczorem oblookam jeszcze Death Race and 2012 … oczywscie wszystko z lektorem PL profesjonalnym xD

SiWy napisał:

nawet kupiłem oryginalną płyte xD



Przecież wszyscy mają oryginalne płyty :roll: :mrgreen:

Ja osobiście polecam Eurotrip, a jeśli kogoś interesują sztuki walki typu muay thai i inne to polecam Never Back Down :-)

revo_70 napisał:

Ja osobiście polecam Eurotrip,

stareeee ! , ale fajne.. ogladalem kiedys xD