Filmy w stylu...

Elo!
Ostatnio naszło mnie i ciągle oglądam filmy…
Najbardziej mnie interesują te w stylu American Pie, Wieczny student itd.
I tu chciałem was prosić, żebyście mi po kolei wymieniali filmy w tym stylu, bo kurczę już chyba wszystkie obejrzałem i nie znam żadnego ciekawego…
Musi to być komedia tak o wiecie studentach,fajnych dziewczynach imprezach itd. :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

studentach,fajnych dziewczynach imprezach


redtube.com xD

już chyba było coś takiego xD
Ja właśnie nie mam już czego oglądać, ostatnio ściągnołem eewwwyyyee tzn sobie obejrzałem (nic o ściąganiu nie wspominałem ciicho xD) tego Wilkołaka fajny nawet film.
Księga ocalenia też nawet spoko, ale takich w stylu wiecznego studenta to zbyt dużo nei znam, właśnie American pie, i wieczny student. Podobno EUROTRIP jest fajne, nie oglądałem.
-To nie jest kolejna komedia dla kretynów
-Kac Vegas
-Wieczór kawalerski 1 i 2
-Szalony akademik 1,2
-Old School: Niezaliczona

oglądałem te wszystkie… z wyjątkiem szalony akademik bo zdawało mi się że to jakaś kicha… włączyłem i po jakiś 10-20min wyłączyłem

po co ściągać wbij sobie na senas24.pl jak masz neo z zmieńnym ip to bez problemu możesz oglądać ponieważ jest limit na ip / jak było to sorry

Ja nie oglądałem szalonego akademika xD
Ale jakby ktoś znał to ja bym prosił o filmy typu:
Jestem legendą, Resident Evil, Wilkołak, Księga ocalenia, Underworld, Blade, wywiad z wampirem.
Jakieś filmy w tym stylu, czyli takie o mutantach, jakiś wampirach wilkołakach i ogólnie takie w tym stylu, z wartką akcją i ogólnie takie ciekawe. Mogą być też fantasty w stylu władców pierścieni xD

obejrzałem przed chwilą film Tekken… Ludzie mówię wam… KoozaK :!: Godny polecenia jeśli ktoś lubi tego rodzaju filmy :wink:

American Pie (1-7)
Eurotrip
Statek miłości
Supersamieć
Accepted
Sex is zero
Cougarclub
After School Special
Dzień Wagarowicza
New
guy
School for Scoundrels
Wedding Crashers
Van Wilder 1
Van Wilder 2
Bachelor Party 2
Clockstoppers
Ostra jazda
Mean Girls
Lody na patyku
Grandma’s.Boy
Going the Distance
Widze-cie.com
French For Beginners
Chłopaki na Ibizie
Słoneczna Ibiza
Super zioło
Norbit
Fin de Curso
Good Luck
Szalony akademik
Komedia romantyczna
Straszny film
Zemsta frajerów (tylko 1)
100 Dziewczyn
To nie kolejna komedia dla kretynów
Twarda laska
Underclassman
Dziewczyna z sąsiedztwa
Luzacyy
Mrówki w gaciach (1-2)
O dwóch takich co poszli w miasto
Jay i Silent Bob kontratakują
Hip-Hopowa myjnia
Chłopaczki z sąsiedztwa
Dirty Deeds
Ali G in da House
John Tucker must die
Stary gdzie moja bryka
Who’s your daddy
Wypasiona wkrętka
The Brothers Solamon
40-letni prawiczek
40 dni i 40 nocy
Sydney White
Adam i Ewa
Męsko-damska rzecz
Noc Kawalerów
Oddzial Specjalnej Troski
Sex is zero 2
Akwamaryna
Napoleon Dynamite
Pretty Cool Too
Old School
Jak wyrwać laskę
Sexy teacher
Byle zaliczyc
Szalony weekend
The Weekend
Americanizing Shelley
Human Traffic
Szalony akademik 2
Waiting

Łapta to :smiley:

ooo i masz pomógł z tego na pewno coś się wybierze :stuck_out_tongue:

Jeps :smiley: Ale lista ;D
Ja swoich parę dorzuce - pewnie tam są ale nie wiem :stuck_out_tongue:

super zioło
euro trip
road trip
going the distance
^^^^^
Jedne z najlepszych komedii jakie widziałem :slight_smile: Z czystym sercem mogę polecić :slight_smile:

Mam jeszcze swoją liste ale nie oglądałem jeszcze więc na bieżąco będę podrzucał tytuły jak będzie warte obejrzenia :stuck_out_tongue:

Adverion napisał:

Najbardziej mnie interesują te w stylu American Pie, Wieczny student itd.


Z tego co kiedyś czytałem jak szukałem tego typu filmów to mówią na nie: amerykańskie komedie dla nastolatków :smiley: Czy jakoś tak :stuck_out_tongue:

Stifler jest najlepszy xD

xD

kamil102 napisał:

Norbit



W pierwszej chwili pomyślałem, że Norvid xD

Eurotrip miażdży :mrgreen:

Nie wiem czy było ale Polecam komedię: Jay i Cichy Bob kontratakują <- zajebista komedia :smiley:

Lub jakaś masakra to tylko: Ninja zabójca

Scotty Doesn’t Know :smiley:

ja oglądałem wczoraj ten eurotrip, ja pierdole jakie tam są jaja to masakra jest hahahahha

no a super zioło, road trip i jazda na maksa (going the distance) to też właśnie jaja w takim stylu :slight_smile:

Balu, dzięki za avatara :stuck_out_tongue:

widzę że ci się spodobał :stuck_out_tongue:

ja polecam może i bajkę :oops: ale jaja idzie znieść :sunglasses: Załoge G i Alvin i wiewiórki 2 :smiley:

Właśnie często na bajkach są takie jaja, że można polać :wink: Doskonały przykład: Ice age :slight_smile: Wszystkie części zawsze są jaja :slight_smile:

Tak samo była jakaś bajka już nawet nie pamiętam co to było ale też były niezłe zwały coś jakieś potworki i jeden mówi “Uh aaah moja miećdnica … żartowałem ! Ja nie mam miećdnicy” :stuck_out_tongue: Nie wiem co to była za bajka :confused: