Film do reklamy - skutery z forum jednoslad

ludzie, mam filmik ze stoppie, tzn. trwa 3 min, niektóre dosyć wysokie coś się wybierze :P… Tylko bez rewelacji bo ja nie przejeżdżam na przednim tylko hamuje i jeb ;p. Jak chcecie to mogę zaraz wrzucić na jakiś serwer.

Courte tylko wytnij bo jak by tak każdy dawał po 3 minuty to w uj roboty by było :smiley:
Wytnij jakiś kawałek co chcesz na filmik i wrzuć na sendspace.pl

KruczeK napisał:

właśnie leszcze !!!!! dawac foty i filmy bo zbanuje wszystkich ktorzy nic nie dali !!!!!!! :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :569: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Coś jeszcze kurważ!
Dzwoniłem dziś do sklepu po części do moto, a im się ciężarówka rozjebała i się termin naprawy opóźnia :/

dywer : BUNT? :smiley:

da radę wyciąć kawałek w movie makerze tym najnowszym? Bo pamiętam że kiedyś wycinałem, a teraz nie mogę tej opcji znaleźć ;/

KruczeK napisał:

dywer : BUNT? :D



Ustalacie jakieś porypane zasady, a ja nic nie mogę zrobić, bo moto w częściach :<

Foch!

haha dobrze ci tak :smiley:

Courte, da się, ja nawet w tym starym wycinam :smiley: musisz tylko przestawić na: “Pokaż oś czasu” :stuck_out_tongue:

a gdzie to Adi znajdę dokładnie? kurde nie zrobię tego bo mi się komp zawiesza ;//

Courte napisał:

a gdzie to Adi znajdę dokładnie? kurde nie zrobię tego bo mi się komp zawiesza ;//


hahaha Ja jak coś w tym windowsowskim gównie robię to po 10minutach mi też się wiesz xD Tą opcje masz na dole po lewej taki napis pokaż oś czasu, chwytasz za koniec takiego kwadratu z filmwm i zwężasz jak okienkow windowsię ;p

Mi też się zasrany movie maker zacina i niekiedy rozpier**ić komputer już chce -.-
Ja też jeszcze nie mam moto … i ten tego … termin jeszcze jest daleko więc Dywer spokojnie :slight_smile: Trza zebrać dobrą ilość materiału i się zacznie składać bo to ma być full lans forum :slight_smile:

Courte napisał:

Tylko bez rewelacji bo ja nie przejeżdżam na przednim tylko hamuje i jeb ;p


Wszystko się nadaje :slight_smile:

kur… nie zrobię tego:/, bo zawsze jak juz mam przycięcie, biorę “zapisz” i chuja, zawsze się zacina…;/

Masz jeszcze trochę czasu… Kup lepszego kompa! :smiley:

ja pamietam ze to kiedys kminilem :smiley:
i film musi byc w okreslonym rozszerzeniu, o okreslonje rozdzielczosci i o okreslonej liczbie klatek i okreslonych kodekach audio i wideo :smiley: wtedy zadziala :smiley:

pytaj google bo ja juz niestety tych parametrow nie poamieć tam, a wiem ze robilo mi się tak samo :wink:




Coś z dzis, strasznie słaba jakosc bo robione jakąs lodówką firmy nokia, ale może coś się nada, w niedziele jeszcze cos zrobie tylko aparatem : :wink:

Pavel, Fajna maska :smiley:
Tylko bez kasku się nie jeździ!! :evil:

cos się ruszylo w tej materii ? :stuck_out_tongue:
bo glucho tu cos :stuck_out_tongue:

taka mam mala propozycje jeszcze co do muzy:

http://misiek872.wrzuta.pl/audio/2OjBvQeSp6X/flipsyde_-_someday

tez pasi do takiego filmu ale to juz wasza wola :smiley: nie wiem czy niezbyt oklepany temat :stuck_out_tongue:

Przecież someday dawałem pare stron temu :slight_smile:

I ja jestem za someday, fajny kawałek hm, nastrojowy :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Przecież someday dawałem pare stron temu :)



yy serio ? :D
sorry ja jeszcze nieco zyje wakacjami xD