Fajka- jaka najlepsza

Witam,
jaka firma jest najlepsza NGK czy RMS czy jakaś inna. Chodzi mi o fajkę, bo muszę ją wymienić. Ponieważ wypada po przejechaniu ok. 2km (jeden z atutów polskiej drogi :D). I trzeba ją dociskać. Skuter to Longjia exactly 50 LJ50Qt-K 2T, a świeca NGK.

daj se siana z NGK , nie raz można przeczytać że NGK się zjeebało , i ja to potwierdzam , swiece NGK mi padały po kilku dziesieciu km , a fajki zpadały ze swiecy po jakism czasie … kupiłem gumą championa chyba i dawała rade w chuuuj

wrona napisał:

daj se siana z NGK , nie raz można przeczytać że NGK się zjeebało , i ja to potwierdzam , swiece NGK mi padały po kilku dziesieciu km , a fajki zpadały ze swiecy po jakism czasie .. kupiłem gumą championa chyba i dawała rade w chuuuj


jak kupujesz najtańsze podróby z biedronki to się nie dziw
NGK zakładają na pierwszy montaż i trzymają latami

Jak spada fajka, to nie trzeba frajerzyć kupując nową fajkę, tylko można poprawić jej mocowanie :wink: Masz kombinerkiż To kombinuj :wink:

janica94 napisał:

jak kupujesz najtańsze podróby z biedronki to się nie dziw




chyba cie jeebie dziewczynko.. zawsze kupowałem części u tego samego goscia i nigdy nie miał maniany.. a potem sam mówił że to NGK się zjeebało , tzn to jest chyba tak że w obiegu sa i podróby i oryginały ale tego nei rozróżnisz..

Dywersant napisał:

to nie trzeba frajerzyć kupując nową fajkę,


Dywersant napisał:

Masz kombinerkiż To kombinuj


no.. bo przy plastikowej fajce duzo zdziałam kombinerkami w szczególnosci ze taki drucik co jest w fajce i zaczepiał się o te "ząbki" na swiecy wypadał ...

najlepszym patentem na dojazd do domu jak sypnie się faja to nakręcić przewód wysokiego napięcia bezpośrednio na swiece i zacisnać trytą i ni chuuja żeby cos nie poszło, tylko wiem ze faje mają jakieś tam ooprniki tzn, nie wpływa to na iskre i jakosc pracy silnika ale po coś tam tam jest ( nie znam się a mówił mi kiedys elektryk)

Ale ta “faja” się wypaliła czy coś takiego… I nie zdziałam dużo kombinerkami. Chcę abyście polecili najlepsze i napisali dlaczego takie a nie inne. Mi po 3600 km od nowości skutera padła.

jak mówiłem DLA MNIE champion robi robote gumowy

jaki kutas wyrzucil moj postą? ;/
p.s. Dla mnie stare ngk kozak :wink: te nowy 3 zalatwilem ngk (wyrabiaja się w srodku) wsadzilem fajke ngk z 99 roku i kozak. latal na tym speed az do wypadku i dalej mam ta fajke i wr teraz ja ma :smiley:

Danielson napisał:

wsadzilem fajke ngk z 99 roku i kozak



Danielson napisał:

(wyrabiaja się w srodku)



razy pierdyliard, tak mi się działo z kazdą po kolei ...


Danielson napisał:

jaki kutas wyrzucil moj postą? ;/




ktoś niezbyt inteligętny gdyż dostałem info o jakimś niby ćpuństwie

gupek myślał że my rozmawiamy o nielegalnej marihuaninie , a nie o shiszy :D

Ale że coś Ktoś z zewnątrz wyrzucił?

tak kowal ACTA dobiera się juz nam do forum ;/

co za tumoki ;D ja ci mowie koles popytaj kumpli popatrz moze którys ma i ngk stare te co kiedys robili miazdza wszystkie inne modele :wink:

ja w rs oryginalną mam NGK i skubana siedzi baaardzo sztywno… jest super wyk*rwista… w jetforce też mam ngk i też jest mega :!: świece…? już miałem chyba z 6 albo i więcej NGK… każda jedna była i zresztą jest… super :!: A irydowe to już w ogóle mega :!: