F12 i elektryka

Witam wszystkich mam taki problemik ze chce zrobić instalacje elektryczna w f12 zeby odpalal na kopke i bez kluczyka, chodzi mi zeby podlaczyc ‘‘alternator’’ czyli magneto + regulator napiecia od razu pod swiece i gaźnik (wersja elektryczna) i do tego przelacznik do odcinania zaplonu (ale z przelacznikiem to wiem co i jak xD)

ale to nie ma sęsu, no musisz jakoś ominąć stacyjke, tak jakby była cały czas załączona, zamiast stacyjki jakiś przełącznik.

no wiem tyle ze mi trza jakis schemat jak to zrobić chodzi mi o to zeby zamiast stacyjki byl wlacznik i odpalal na kopkę
P.S. i ses jest jak dla mnie xD

na huj ci schemat, ja robiłem w aucie bez jakiś schematów i wszystko pięknie chodziło, jeden wyłącznik od zapłonu a drugi od rozrusznika a ty masz chyba tylko jeden.

no tak tyle ze mi chodzi ominac calal instalacje tylko walnac 2 kabelki od magneto do reg. napiecia i potem z reg. napiecia do swiecy (cewki) tyle ze nie wim pod ktore piny się podlaczyc!!!

masz tu link : http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=8690&postdays=0&postorder=asc&start=25

koleś zrobił to co CHYBA Ty chcesz zrobić…

Jak masz jakieś wątpliwości to pisz do niego.

p.s. jak pomogłem to wiesz gdzie kliknąć :stuck_out_tongue:

Dokladnie o to mi chodzilo (a tak w nawiasię keligrafia jak ch.uj kura lepiej bazgrze) TEMAT DO ZAMKNIECIA :mrgreen: