Dział powitalnia

Co myślicie o takim dziale ?? Każdy nowy user musiałby napisać cos o sobie np imie z kad jest, czym jezdzi i dodatkowo foty koleżanek jak na ss.com xDD I dopiero wtedy uzyskiwali by dostęp do forum. xD

Zgadzam się xd
Daniel przekazuje że jest za

Dupa … nie lubie małpowania :wink:

a po co to komu do szczęścia, tylko będzie leciał wkruwiajacy spam na sb , kiedy będę mogł pisać na forum

wrona napisał:

tylko będzie leciał wkruwiajacy spam na sb , kiedy będę mogł pisać na forum



chyba idzie zrobić tak aby ukryć takowym użytkownikom sb ;]

Wszystko idzie tlyko pytanie czy adminom będzie się chciało robić bo teraz to srają na to forum ;[

ja mogę to robic tylko potrzebuje junior admina z dostępem tylko do tego i gicior :mrgreen: xD

mateuszpasiu napisał:

chyba idzie zrobić tak aby ukryć takowym użytkownikom sb


chyba właśnie nie :D

w ogóle to jest bezsensu , nikomu do szczęścia nie potrzebne , to nie jest forum jak np s3m gdzie tam wszyscy rejestrują się właśnie po to by poznać innych skuterzystów z 3miasta, to jest forum które ma na celu bardziej informacje niz kontakty

O to to :slight_smile:
Wrona dobrze prawi :smiley:
To nie jest shitowskie ss :smiley:

Ale dobra np tych fot by nie musialo byc, ale dzieki tej powitalni takie norvidy by nie robily tu syfu.

to mi się bardziej podoba :smiley:

ee tam nie potrzebne :stuck_out_tongue:
Siwy nie rządź się :stuck_out_tongue:

Takich norvidow modzi wychwyca i zlikwiduja lub dadza mi cynk a ja pykne permabana i wszystko :stuck_out_tongue:

ciekawe kto by zatwierdzal nowych co ?> :stuck_out_tongue: bo ja nie :stuck_out_tongue:

Ja bym mogł tylko musiałbym mieć junior admina tylko z tą funkcją i tyle :mrgreen: w zezwoleniach działów dalo by się prywatne,zrobiło by się grupe nie widoczną z dostępem do prywatnych działów, dodało by się wszystkich na raz do tej grupy i reszte nowych to osobno i tyle. nie chce zadnych fukcji modów itp miałbym tylko dostep do tego zebym mogł aktywować i np jeszcze ktos kto by się chciał w to bawić.

miales juz moda teraz się wywal na plecy :PP

No to ja XD Nie … sram na to …
Choć z drugiej strony :stuck_out_tongue: LOL

Poczekalnia i tak nie potrzebna i tak … Nie lubię papugowania :[

ja tez nie lubie papugowania :stuck_out_tongue: nie bydzie i koniec :stuck_out_tongue:

Dolać mu ! :smiley:

nie lubie was :* to by było dla forum dobre, mniej syfu, mniej norvidów ale cóż :slight_smile:

SiWy napisał:

mniej syfu



taa...yhm...przestań!

no właśnie siwy :stuck_out_tongue: idz na dwor i natrzyj gebe sniegiem a potem potrzymaj w nim dlugo rece to moze ci na tyle palce skostnieja ze nie będziesz wypisywal takich glupot :D:D:D:D