dwie sr czy dobre ? pomóżcie ?

witam na oku ma dwie Aprilie SR:
- http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1549491
(przebieg 17 tyś km, v max 70 - 75 kmh)
- http://slizowski.otomoto.pl/aprilia-sr-50-2002r-M1549538.html
(ma przebieg 18 tyś. km, zblokowana od nowości, leci 50 - 60 kmh i jest gorsza w stanie wizualnym od tej niebieskiej)

i tu moje pytania:
- czy maja orginalne lakiery ? (w jednym pisze że orginał ale może tylko tak pisać… a o drugim nie jest nic wspomniane)
- co ile się średnio robi większy remont w aprilii ac (silnik minarelli) i lc (silnik morini) ?
- co sądzicie o przebiegu 17 tyś km i w tej drugiej 18 tyś km ? czy czeka mnie remont ? i o v max 70 - 75 kmh ?
- co myslicie o tych Apkach ? którą dłużej pośmigam ? która waszym zdaniem jest lepsza ?

z góry dziękuję za odpowiedzi
pozdrawiam :wink:

moim zdaniem lepsza jest ta pierwsza myślę że to oryginalne malowanie ale różnie to bywa bo lakier taki sam jak seryjny i naklejki można kupić… ogólnie nie jest zła i ma silnik minarelli ,który jest włoski (morini -tajwan) i raczej mniej awaryjny.
Jeśli nie ma przytartego cyla to remont ok. 30 k ale nic nie wiadomo ,trzeba obejrzeć.
+ do minarelli jest więcej części niż do morini (tuningowych i zamiennych)
i ta pierwsza ma silnik ac: zależy co chcesz robić bo jak dłuższe trasy to lepiej poszukać wersji lc
i: przebieg i rok nie równa się stan… myślę że ułatwiłem ci podjęcie decyzji :slight_smile:

dzięki za odp.
ja przeważnie śmigam gdzieś dalej zdarza się często też że we dwie osoby
ten straszy niebieski z silnikiem Minarelli AC nie jest zły tylko te osiągi mnie martwią :expressionless:
za to ten szary jest trochę młodszy, silnik co prawda Morini z tego co słyszałem nie są złe, nie bywają awaryjne, w dodatku LC no i obecnie ma blokady na 50 - 60 kmh czyli po zdjęci gdzieś 85 - 90 kmh powinno śmigać, Morini ma silnik LC czyli akurat by mi pasował

tylko mam jeszcze pytania:
- co sądzicie o tych osiągach tego starszego niebieskiego ? czy 75 kmh jak na Minarelli to nie za mało ? sprzedawca mówił że nie ma już żadnych blokad a z górki leci 90 kmh

- i co sądzicie o tej drugiej apce ? (szczególnie chodzi mi tu silnik Morini LC) czy miał ktoś kiedyś z nim do czynienia ? czy ktoś wie jak on się sprawuje ?

z góry dziękuję za odp pzdr :wink:

Nie bierz morini bo to syf, kolega ma to jedzie 70 i pali jak smok. A ta prędkość to normalna na minarelli AC.

to co polecaciepolecasz ?
myślisz że Minarelli AC byłby lepszym wyborem ?
czy może poczekać aż pojawi się coś lepszego ?

Mina AC - też dobre …
bierz ją :slight_smile:

ok dzięx za odp.
jestem bardziej za Minarelli AC :wink:
ma ktoś jeszcze Morini LC albo słyszał coś o nich ?
byłbym wdzięczny za odpowiedzi
pzdr :slight_smile:

Szukaj takiej aprili tylko w Lc nie pozałujes zmowie Ci. Mam 2 kumpli jeden ma ta www i drugi ma mina LC i jest roznica :slight_smile: A nastepny na morini LC to takie chujowe az zall. Moj neos to brał jak chciał na 50ccm. Wogole to ja bym szukał takiej aprili tylko z silnikiem piaggio/gilera :wink:

dzięki za odp
czyli Twój qumpel miał taka www AC (Minarelli) i była słabsza od LC`ka ? (również Minarelli)
a Morini stanowczo odradzasz tak ? (słyszałem opinie o Morini nie zbyt dobre… ale teraz to utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu)
pzdr :wink:

Szukaj minarelli LC! Morini to syf!

Kowal napisał:

Szukaj minarelli LC


albo jak napisał borek szukaj również piaggio/gilera LC (p/g AC chyba nie było?)

Borek02, jakie miała osiągi ta SR www Twojego qumpla ?
czy bardzo się różniła od Minarelli LC tej którą miał drugi qmpel ?