Dwa problemiki z gaźnikiem i coś jeszcze :|

Siemanko… Mam problem taki… ze mam gaźnik 21mm i teraz tak na wakacje chce kupić 12mm i czy to nie będzie za mało? fajnie by było jakby wkońcu pało palił : ) …
Tuning:
Polini Speed Control
Rms Racing
Gianelli GO !
Gaźnik 21mm, Dysza 102
Pasek Dayco



Czy do tego zestawu wystarczy gaźnik 12mm ?..


I druga sprawa…

Jade na minimalnym gazie jest ok
Jade na maksymalnym gazie jest ok
Jade na pół gazu przerywa !! co to być może?.. Za duży gaźnik ?



Chciałbym kupić 17,5, byłby najlepszym rozwiązaniem ale nic ciekawego nie ma … : ( a 12mm to kupie luzacko …


Pomocy, sezon otwiera się a jeździć ni ma czym xd

Jak masz P/g to poszukaj gilery runner SP na częsci one mają gaźniki 17.5mm seryjnie ;p

Mafioz napisał:

Jak masz P/g to poszukaj gilery runner SP na częsci one mają gaźniki 17.5mm seryjnie ;p

myslisz Mafioz ze nie szukałem? .. Jak jest to drogie w h*j .. chciałbym do 130-140 max kupić gaźnik ..



Pomóż coś z tym srednim gazie i czy nie będzie za mały 12mm?



Zadzwoniłem, popytałem i 17,5 mm z automatem kompletny 90 zł !

no to bierz, o ile masz jak to ssanie automatyczne podłączyć ;p jak nie to będzie trzeba kombinować, gdzieś chyba były przejściówki na mielochu automat>ręczne ;p

Chyba rafał93 opatentował ssanie ręczne zamiast automata.

Ja teraz mam ręczne, ale mam nadzieje ze gdzieś kabelek jest od automatycznego xd… a jak nie ma to co zrobić?



EDIT: nie bede zakładał innego tematu bo tam spam i wgl…


Mam teraz czerwona sprężyne dociskową czyli +60%…
Nie lepiej założyć malossi białaż…

Moze ta czerwona za twarda do tego setupu?

Ja bym założył tą malossi …
Mam setup podobny do twojego a nawet lepszy i mam białą małossi

Adverion napisał:

Mam setup podobny do twojego a nawet lepszy i mam białą małossi

ale myślisz ze by lepiej smigał?

Myślę że tak … ale wiadomo jak dasz inną sprężynę centralną to musisz znowu wyregulować wszystko tzn. rolki sprężynki sprzęgła …

Adverion napisał:

Myślę że tak ... ale wiadomo jak dasz inną sprężynę centralną to musisz znowu wyregulować wszystko tzn. rolki sprężynki sprzęgła ..

Sprzęgło kupiłem z sprężynkami, ich zmieniał nie będe bo jest git.. Rolki bedą 6g, i spręzyna Biała malossi , myślisz ze będzie gites na takim zestawieś

nikt ci nie powie czy będzie git bo nie wiadomo jak twój skuter zareaguje akurat na rolki 6g
a jeśli zostawisz te sprężynki sprzęgła to pewnie będzie ci trochę z niższych obro. ruszał …
Ale załóż a się okaże :wink:

Ok kupiłem za 9zł xd nówka ! . xD i teraz kupić rolki 5,5 czy 6,0 g do Polini Speed Control?:D…

I czy te pół gazu może być od za dużego gaźioraż;) .


Foty :

Nom raczej tak bo 21mm to lekka przesada do 50ccm xD a 12 za mały najlepszy 17,5 ejst do 50ccm :wink:

Ok Adverionku :**. A teraz czy lepiej 5,5 czy 6 g? ;d bo teraz to kurde z 3 g mam rolki :smiley:

Najlepiej jakie rolki pod tą sprzęzyne?;D

coś tak czuję że 6gr będą lepsze ale nie jestem pewien…
Wiesz… z rolkami to już tak się nie da że ktoś ci powie że takie i będą gites … każdy skuter inaczej reaguje na regulację

Dobra zamówiłem 6g + biała sprężyna xd