Dobry skuter do 4000 zł

Hej

Planuje kupić skuter albo motorower do 4000 zl ale nie wiem jaki wybrać. Mi się podaba np romet ogar 900 ale nie wiem czy to dobry wybor wiec stad pytanie co wy byscie doradziliż moze to byc automat lub manualna skrzynia biegow.
Pozdrawiam

po pierwsze nie ten dział (przenosze) po drugie były juz takie temay wystarczy tylko poczytać , no ale dobra , czego oczekujesz od swojego przyszłego pojazdu
odrazu ci mówię że ogar 900 to chińskie gówno
tak jak wszystkie inne baotiany wilgi keewaye i wszyscko co chińsko brzmi

Bierz biegowke ;d nie będziesz zalowal a skuter ci się znudzi po pol sezonu :smiley:

No oczekuje zeby byl szybki, ale mam np kingway ibis 50 ma przejechane 10000 i dziala bez zarzutu a mam go 2 lata wiec chyba chinole nie sa takie źle

Co to jest 10tys. km to jest praktycznie 1sezon więc bym się tak tym mnie chwalił bo nie ma zbytnio czym :stuck_out_tongue:

No dobra ale jak w temacie co byscie doradzili zeby kupić

Napewno jakąś markową biegówkę :slight_smile:
Od ciebie zależy czy enduro,“scigacz” itd. :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 03-12-2011, 12:45 ]
Np. Derbi senda dorwiesz do 4k.

zdecyduj się co chcesz… Skuter czy motorower. Ze skuterów to oczywiście Aerox,Neos,Nrg itp. masa tego;>

masz 4 kafle przy takiej kwocie jest w miare wybór
wybierz se jakis pojazd z tych marek a jaki to tylko kwetsja twojego gustu

Yamaha / MBK ( to to samo)
Derbi
Piaggio
Gilera

W drodze ewentulności
Suzuki (silniki morini nie za dobre a biegówki żywotne ale słabsze niz derbi)
Peugeot (wersje skuterówe nie porażają mocą ale za to peugetowskie biegi maja silniki albo derbi albo minarelli oba dobre)

a jakbyś chciał ładne nrg mc3 z 2003 roku to uderz na pw do mnie :smiley:

A jak chcesz od razu 125, to do mnie :smiley:

A co do tematu, ogar nie jest zły, ale z doświadczenia wiem, że licznik przekłamuje i max to leci 55

Dywersant napisał:

ogar nie jest zły

satanista !

Dokładnie - nie bierz niczego chińskiego …
Będziesz 100x bardziej zadowolony kupując używany ale markowy sprzęt niż nowy ale chińki/tajwański …

Czyli te marki które wrona wymienił są w pełni polecane :slight_smile:

Każdy kto kiedyś miał chinola i później przesiadł się na markowy powie to samo (w tym ja)

Dokładnie Rudy dobrze gada.! Trzeba mu wódki dać haha;D