DOBRY SERWIS WARSZAWA LUB OKOLICE ?

Szkoda, jeśli nie wypali.... Tak czy inaczej ja w hali będę. Jakby ktoś chciał zapraszam. Telefon do mnie macie, jak będzie zamknięta brama to dzwonić lub trąbić. A jeśli Wam ten weekend nie odpowiada to też napiszcie, bo rozumiem, że niektórzy grobing będą uprawiali ;)

macsienk napisał:

JAKI POLECACIE WARSZTAT LUB SERWIS DLA YAMAHY NEOS w okolicach bliskich warszawy i otwocka .
tani , solidny z dostępem do cześci itd !!!!
prosze o pomoc.

Nie obraź się ale nie musisz cały czas spamować. Wystarczy że napiszesz raz i jak ktoś będzie wiedział to odpisze.

macsienk wiem że to trochę od cb daleko, Warszawa-Bielany.
Mam tam takiego pana, super gość robił mi 1 przegląd i inne pierdoły bo do 1 wolałem się nie brać ^^.
Gość jest Ok, jak coś robił to mi pokazywał i tłumaczył.
Miałem wymienić oleje tylko za to miał wziąść 100, ale jeszcze coś mi 'charczało' i okazało się że sprzęgło było odkręcone, jakiś chińczyk nie dokręcił ;( potem jeszcze wyregulował hamulce.
I za to wziął 90 zł a miał wziąść 100 za same oleje ;)

Z czystym sumieniem Ci go polecam.
Napisz do mnie na priv podam ci dokładny adres...
Muszę poszukać tego telefonu

Dodge, mogłbyś podac jakieś namiary na tego Pana Serwisanta :-) jakiś Adres, Nazwisko albo numer telefonu...Jak cos to napisz na priv
Bo mój Nexxonek juz w opłakanym stanie i przydało by sie co nieco poprawić u porządnego mechanika

Panowie, reaktywacja tego tematu.
Potrzebuję jeszcze przed sobotą ogarnąć Vitalkę.
Niestety ani nie mam możliwości zrobić tego sam,
ani nie bardzo jeszcze wiem co i jak aby sam się za to brać.
Podzielcie się namiarem na sprawdzony serwis w Wawie.
Dzięki.

Napisz co jej jest - wtedy będzie łatwiej coś zaradzić.

Od kilku dni spadek mocy, jest jakaś taka mułowata.
Jeszcze jak jest zimna, to pół biedy ale po pierwszych 6-8 km czuć to wyraźnie.
Nie ma tego co wczesniej przyspieszenia.
Nie jestem fanem jazdy na maksa i zdarza się, że ruszając, gdy odkręcam manetkę na 1/2-2/3 silnik krztusi się i "pyrtoli".
Wtedy jedynym rozwiązaniem jest pociągnięcie na full,
co i tak nie daje rewelacyjnego efektu.
Moje neszczęście polega na tym, że w sobotę planuję wyjazd,
do końca tygodnia mam sporo roboty a na dodatek jak wcześniej pisałem jestem "świeży" i nie barzo chcicałbym teraz zaczynać "zabawę w mechanika". :(

Sorry za spam ale temat spadł z głównej strony,
a domyślam się, że część z Was będzie odpalało forum w ciągu dnia.
Proszę o pomoc w sprawie opisanej powyżej :)
Dzięki