Dobry naked 125

ale z tego co mi wiadomo to w każdym 4T, nawet jednocylindrowym jakiś tam rozrząd jest więc też trzeba dbać o niego a to że silnik V to po prostu zamiast jednego rozrządu są dwa bo jest silnik z 2 cylindrami więc nie rozumiem skąd takie podejście że silniki V się mają zatrzeć bo to jest V i ma 2 cylindry ;/
To tak jakbyś powiedział, że nie chcesz jakiegoś motocykla np. 600 z silnikiem V bo wolisz z jednym cylindrem bo te V są zajeżdżone czy coś xd
a jak co 10tyś taki łańcuszek pęka to pozdro, straszna lipa musi być z tych łańcuchów xd
Ty w kymco też masz rozrząd, pewnie też łańcuszek bo raczej pasek nie więc też musisz dbać i wymieniać go co ileś tam km tak samo jak te 125 w V z 2 cylindrami, różnica jest taka, ze w tych drugich są 2 rozrządy, jeden na każdy z dwóch cylindrów.

Przynajmniej ja to tak rozumiem.

Mafioz, czytaj ze zrozumieniem :stuck_out_tongue: Pisałem, ze mało prawdopodobne, że się zatrze! :stuck_out_tongue: A z tym łańcuszkiem w [u:b86122773b]hyosungu[/u:b86122773b] jest tak, że jak masz te łańcuszki, to niestety mają tendencję do nierównego wyciągania się, co prowadzi do nierównej pracy zaworów i wypalania ich. Długo by rozwijać :stuck_out_tongue: Najlepiej po zakupie tego moto od razu rozebrać głowice i założyć łańcuchy od virago :wink:

Mafioz - te łańcuchy w Hyjosungu są tylko lipne … w markowych moto są kozackie, mocne i w ogóle :stuck_out_tongue:
Przecież taka Africa Twin - brat mi mówił, że czytał na necie - jeden koleś pisał, że ma naklupane Africą 150k rozbierał silnik i wszystko było w normie :stuck_out_tongue: <- czy jakoś tak - nie pamiętam już

Dywersant napisał:

Nie masz czegoś takiego, więc lekko nie będzie, ale spróbuję :stuck_out_tongue:


Wszystko zrozumiałem … taki tępy znowu to nie jestem :stuck_out_tongue:

@Kowal - a Cagivy Planet nie chcesz? xD

http://www.carocean.pl/sprzedam-Cagiva+gryfow+slaski-bikes.html

Nie chcę, zobacz, ma 12 lat.
Byłem u kumpla bo on też ma takiego Daelima i to fajne moto jest. Dość duży.

No to co ;p

Ale później będziesz załował ze ci moto nie zapierdziela :stuck_out_tongue:

moja nsr też jest z 98, TDR Shakina też, rok 98 to złoty rok jest kurde bierz a nie gadaj xD

Mafioz, ale wy macie japońce! :stuck_out_tongue:

no a cagiva to włoch to też przecież dobrze świadczy ;p

ladna ta cagiva.
ja bym się nad nia zastanowil na twoim miejscu kowal bo cena tez dobra.

A co sądzicie o tym? http://moto.allegro.pl/item1017485452_cagiva_raptor_125_nie_planet_mito_rs_2006r.html

Ile może taka cagiva spalać?

na pewno ładniejsza, nowsza od tej planetki :slight_smile:
to 2t jestą więc jak na cagivę przystało spali symboliczne 10 literków xD

ee tam spali tyle co rs pewnie ;p
nie wiem jaki w tym silnik siędzi, ale jak ten co w cagivach mito to swoje spali ;p

przecież jak będzie normalnie jezdzil to i spalanie będzie normalne czyli 5-6 litrow :wink:

ale sliczna jest :slight_smile:

aby nie wiem o co aman z ta jaszczurka pod moto ? :smiley: ona chyba jest zywa bo na roznych fotach jest w roznych miejscach haha :smiley: tez taka chce :smiley:

KruczeK napisał:

tez taka chce :D


przyjedź do mnie, koło domu na murku z kamieni jak ciepło jest to pełno lata jaszczurek ostatnio taka była fajna:


Dasz 2dychy to Ci sprzedam jedną xDDD

Ona zdechnięta jest bo to moto było przestawiane ciągle, przypatrzcie się.

zajebista :smiley: u mnie kiedy lazily takie male ale taka jest git :smiley:

ładna jest ta cagiva , za przyzwoitą cenę :slight_smile: cagivy to są jedne z najszybszych 125 w 2t

ja już tam widzę prostą kiermane :slight_smile: stelaż klatę i HB

Ej no co wy! przecież to jest zabawka :stuck_out_tongue: Jeszcze gębę rozdziawiła :smiley:
ale pamiętam miałem taką kiedyś i żółwia jeszcze xD

e: napisz do niego “proszę pana, czy ta jaszczurka pod motocyklem jest na sprzedaż? bo byłbym zainteresowany” :lol:

wiktor24 napisał:

e: napisz do niego "proszę pana, czy ta jaszczurka pod motocyklem jest na sprzedaż? bo byłbym zainteresowany" :lol:



rozwalił mnie ten tekst :lol:


Kowal, ta cagiva jest spoko ;)

Kowal napisał:

http://moto.allegro.pl/it...o_rs_2006r.html