Dekoracje związane z Twoją pasją.

Cześć. :wink:

Chciałabym zaproponować wam dość nietypowy sposób na demonstrację waszej pasji.
Jeśli tylko macie trochę wolnego miejsca na ścianach w swoim pokoju, wszystko przed wami.

Proponuję wam alternatywę dla plakatów i modeli. O czym mówię konkretnieją


Spójrzcie tu:
http://www.allegro.pl/item940235690_940235690.html
http://www.allegro.pl/item949350493_chopper_wieszak_motocykl_chopper_metaloplastyka.html

Tego typu projekty. Motocykle/samochody/inne wycinane plazmą z blachy o grubości 2 mm, małowane i patynowane wedle upodobania.

Wystarczy napisać do mnie na gg (5429736) uzgodnić projekt, dowiedzieć się o koszta i w przeciągu 2 tygodni mieć cacko w domu na ścianie.

Od siebie dodam że takie “wytwory” to naprawdę fajne, nowatorskie rozwiązanie problemu “pustych ścian”. A wy jako motocykliści możecie być zainteresowani zapełnieniem pustej przestrzeni swoją pasją :slight_smile:


Dziękuję za uwagę :smiley:


( do modów: nie wiem czy tego typu “reklama” jest dozwolona. Jak coś to mnie poinformujcie ).

Ciekawe :wink: Powiesiłbym sobie takie coś nad łóżkiem, ale jak w nocy spadnie, to zabić może! :stuck_out_tongue:

No właśnie taki trochę dziwny temato-reklama :slight_smile:
Gdybyś nie była kochanką wrony - już by na pewno usunął ten temat :smiley:

@Topic
Ale że niby Ty to robisz tak ? :}
Ja właśnie chciałem jakoś ozdobić ściany “motocyklowo” ale brak pomysłów :{ Jak na razie wisi tylko koszulka Yamahy :slight_smile:
Wymiary dowolne ? Nawet dosyć małe ?
Bo może bym się na coś skusił :slight_smile:
A no i jako, kolega forumowy i jako, że pierwszy miałem Twoją naklejkę na motocyklu to liczę na zniżki :smiley:

Tzn tak, ja mogę to narysować, a wykonanie pozostawiam mojemu wujostwu bo to oni mają wycinarkę plazmową. Wymiary dość małe. co masz na myśli ? :smiley:

RudY napisał:

Wymiary dowolne ? Nawet dosyć małe ?


Carmen napisał:

Wymiary dość małe. co masz na myśli ?



Pewnie pomyślał o swoim ptaszku xD

Dywersant napisał:

Pewnie pomyślał o swoim ptaszku xD


Drogi Dywerku - to, że Ty masz małego to nie znaczy, że wszyscy :(

Carmen napisał:

Wymiary dość małe. co masz na myśli ? :D


No yyy czym mniejsze = mniejsze koszta mam rozumieć ? :P
Bo nie mam zamiaru wywalać 100zł za kawał blachy :}

Powiedzmy takie 30cm X 30cm ... jakie by były koszta ? Jak dla mnie oczywiście :D

RudY napisał:

Dywersant napisał:

Pewnie pomyślał o swoim ptaszku xD


Drogi Dywerku - to, że Ty masz małego to nie znaczy, że wszyscy :(



Nie mam kompleksów :P A ten tekst aż się sam cisnął, żeby go napisać :lol:

Carmen, jak dam gotowy projekt, to da się zrobić, taką ;)

wysyłka większych elementów może być kłopotliwa i droga ;p

Nie mam kompleksów :P A ten tekst aż się sam cisnął, żeby go napisać :lol:


Wiem :P Jak przeczytałem "Wymiary dość małe. co masz na myśli ? " i widziałem, że cośtam Ty napisałeś to wiedziałem, że będzie coś w ten deseń :D

Mafioz napisał:

wysyłka większych elementów może być kłopotliwa i droga ;p


To już problem Carmen :P

RudY napisał:

To już problem Carmen


pakowanie i wysyłka tak, ael jak zamówisz takie moto na ściane dajmy na to takie średnie 1.5mx1m to trochę to będzie ważyć z blachy 2mm ;p

Choć ja jak zamawiałem na allegro obciążenia to ważyło to 60kg i 60zł za wysyłke wyszło albo 70 ;p nie wiem jak to jest dokładnie, ale w pp jak wrzucą na wana to jak będzie gdzieś cienki element to się złamie pewnie xD

RudY napisał:

Gdybyś nie była kochanką wrony - już by na pewno usunął ten temat :D



Rudy ty się ponoc obraziłes na forum .. :D

nie ja powiedziałęm ze juz nie ingeruje w offtopic róbcie se tu co chcecie . chociaż nie ukrywam , że ten dział to bardziej ogłoszenia ,ale w sumie .. :)

wrona napisał:

Rudy ty się ponoc obraziłes na forum .. :D


Poczytaj SB :P Ty niedoinformowany człowieku :)

wrona napisał:

chociaż nie ukrywam , że ten dział to bardziej ogłoszenia ,ale w sumie .. :)


Mi właśnie też to tak wyglądało ale po dłuższym zastanowieniu ... sam widzisz, że jednak się tu trochę pisze, a tam trzeba by było akceptować posty :P