DAELIM ROADWIN 125 Kowala

Kowal napisał:

błąd mafiozku,

zależy jeszcze jakie 2 osoby, bo u mnie łączna masa podrużnych to było 150kg.



A u mnie łączna masa podróżnych wynosiła 135kg.

A u mnie razem z bagażem 180kg… :<

Kowal napisał:

Jak mówiłem, niech się mechanicy jutro pomęczą i będzie dobrze.

[ Dodano: 18-07-2010, 22:32 ]
błąd mafiozku,

zależy jeszcze jakie 2 osoby, bo u mnie łączna masa podrużnych to było 150kg.



he ja mam 70ccm ja ważę 90kg gdzieś tak kolega 65-70 to spokojnie zamknąłem 100 :D z dziewczyna nawet 110 leciałem xP

Kowal napisał:

we dwie osoby 90km/h....

To moja yamaha 125 we dwie osoby (ja okolo 95 brat drugie tyle) i do 100 bez problemu dojdzie :roll:
Byś to wyregulował i popatrzył co do zrobienia a nie będziesz zmieniał sprzęty jak rękawiczki... a Poza tym jak kupujesz i sprzedajesz czesto to Ci się do dupy skarbowka moze przyczepic :p

chłopcy bo psujecie mu reklamę , jak sprzeda to będziecie ciskać:D

Oh jezu … jak dzieci -.- Jeden coś powie drugi dopowie i zaraz wszyscy lecą ile oni to nie jechali z pasażerem :confused:

P.S. Patrzcie Kowal taki kujonek średnia 5.9 a błąd zrobił:D

Kowal napisał:

masa podrużnych to

Dziś jest na regulacji gaźnika i zaworów i mam nadzieję że będzie fajnie jeździł wtedy zobaczymy ile poleci.

Kowal napisał:

Dziś jest na regulacji gaźnika i zaworów i mam nadzieję że będzie fajnie jeździł wtedy zobaczymy ile poleci.


Ty się kosmosu nie spodziewaj, bo piszesz, jakbyś chciał 300km/h latać :573:

Zawory wyregulowane, jeździ się bardzo przyjemnie. Świeca ma kolor jasny brąz, ale czy to normalne jak czasem strzeli z wydechu?

Kowal napisał:

ale czy to normalne jak czasem strzeli z wydechu?



pewnie nie ... moim zdaniem to musisz wymienić cały silnik, bo skoro strzela to jest coś z nim nie tak... :lol:

lol 4t czasem strzeli i jest to normalne ;)

kolega w chińskim 4t 50 ccm jak wyjebawszy wszystko z tłumika to mu wtedy też czasem strzelił :P

Kowal bo Ci wybuchnie uwazaj :PP

Nie chce żeby wybuchał

Kowal napisał:

Nie chce żeby wybuchał



Jest na to sposób. Musisz go wykastrować montując mniejszy gaźnik i przytykając filtr paliwa i tłumik :P

Może motor ma erekcje ? tak samo jak ty byś się zapytał czy jak masz wytrysk czy to normalne :573:

Że tak powiem, można zamknąć.

Sprzedałeś?? :wink:

[ Dodano: 31-07-2010, 13:26 ]
Srry :stuck_out_tongue: nie popatrzyłem wcześniej na Shouta :smiley: