Czyszczenie kasku

Jak wyczyścić wnętrze kasku?? Bo niektóre kawałki z wewnątrz są wyjmowane ale nie wszystkie, I usunąć drobne rysy na szybce. nie chce wymieniać bo jest ich mało a może da się je usunąć.

zakup jakąś pastę polerską leko ścierną do plastiku i może rysy z szybki zejdą, ael nie dwarantuje.
a wnętrze to możesz wilgotną gąbką, na nią troszkę jakiegoś środka piorącego i tak szorować w środku potem piane zebrać wilgotną gąbką albo ściereczką i chyba powinno być git ;p

szybkę to tak jak Mafioz, napisał, ale zależy od głębokości rys…
a wnętrze to wiem że są jakieś specjalne środki do czyszczenia tego…

jasiu napisał:

Jak wyczyścić wnętrze kasku?? Bo niektóre kawałki z wewnątrz są wyjmowane ale nie wszystkie,



Najlepiej weź Vanish do dywanów xd Postępujesz wg instrukcji, a potem odkurzaczem wyciągasz bród ;) Albo jakiś spray do tapicerek materiałowych(takie samo działanie) ;)

jasiu napisał:

I usunąć drobne rysy na szybce. nie chce wymieniać bo jest ich mało a może da się je usunąć.



Kup np. Automax lekko ścierny i nałóż trochę na rysę/szmatkę(miękką) i szoruj okrężnym ruchem, aż rysa zniknie ;)

Obie metody(czyszczenie wnętrza i rys) były przeze mnie stosowane i wiem, ze są skuteczne 8-)

Dzięki Panowie, temat do zamknięcia :wink: