Czy to się opłaca? - Czyli zbiór tematów

cos się nie może wysłąć pisze błąd wysyłania załącznika

[ Dodano: 24-10-2010, 12:52 ]
Rudy ma 12 koni bo nie jedną spotkałem co miała 12 13 koni

no jak ma sportowy wydech to bardzo możliwe, że ma to 12 koni… Bo przecież seria am6 ma 9… Dawaj foty to Ci powiemy…

michalos121 napisał:

Rudy ma 12 koni bo nie jedną spotkałem co miała 12 13 koni


A zmierzyłeś to palcem czy miałeś wykres z hamowni ?

Weś się dziecko uspokuj inaczej się nie umiesz wypowiadać

on jest spokojny :mrgreen:
Ale Rudy pierdol ma niby te 12 to huj niech ma te 12

a ty nie umiesz wstawiać tych fotek, wstaw tam i ot tak zostaw jak Rudy się zlituje to poprawi

michalos121 napisał:

Weś się dziecko uspokuj inaczej się nie umiesz wypowiadać


Przepraszam starszy panie :550:

Umiećm się inaczej wypowiadać tylko po prostu ustalam fakty, żeby Ci pomóc ale widać nie do końca wiesz co piszesz :) Po prostu walczę z takim gadaniem bo wkurza mnie jak ktoś pisze, że coś ma tyle a tyle koni, "kompresja jest chyba dobra" itd. a nijak to sprawdzi ...

A to, że jestem moderatorem, mam tu 2600 postów i jeszcze nie mam bana chyba jednak świadczy o tym, że umiem się wypowiadać...

Pozdrawiam :)

to pokaż to że umiesz się wypowiadać a nie piszesz jak 8 latek xD mówię jak pisze niewiem ile mają apki koni ale wiem że pisze 12 ma tłumik polini

no i kurwa cyc foty, to tak jakbyśmy ci mieli dziewczyne bez zdjęcia wybrać.

michalos121 napisał:

mówię jak pisze



nie wiem czemu, ale mnie to strasznie rozbawiło xDD

michalos121 napisał:

mówię jak pisze niewiem ile mają apki koni ale wiem że pisze 12


Mnie w ogóle to zdanie ... hmmm nie wiem czy rozbawiło ale na pewno go nie rozumiem zupełnie :P

Chodzi mu albo o to że ktoś mu tak pisał (mówię jak pisze-> ktoś pisze)
Lub co jest niepoprawne, mówię jak pisze-> mówię jak jest gdzieś napisane.

Panowie, kupuje silnik od aprilia SR minarelli AC z przytartym cylindrem prawdopodobnie za 450zł może coś się starguje jeszcze silnik kompletny z felgą, wydechem, gaźnikiem cylkiem itd tylko że AC i bęben z tyłu.

I teraz tak, jako, że cylinder przytarty a jest to jakiś chiński cylinder za kilka groszy to mam 4 opcje które biorę pod uwagę:

1. Kupić cylinder oryginalny używany LC, pompe, węże i chłodnice i zrobić to na LC około 350zł
2. Kupić jakiś uzywany cylinder AC oryginalny od minarelli. 150zł
3. Kupić cylinder za 120zł z allegro nowy chiński LC, pompe i chłodnice i też na LC myśle, że max 300zł
4. Szlifnąć ten cylinder chiński co jest kupić tłok meteora i sprzedawać? 100zł

Punkt 1 będzie chyba najcięższym do zrobienia jako, że uzywane cylindry dobre mogą być drogie a tańsze mogą być zajechane.
2. też trzeba znaleść dobry cylinder AC ;/

Które by się opłacało najbardzieją myślicie, że warto dokladać do LC? LC chyba szybciej się sprzeda, tzn jak coś to więcej chętnych by było tak mi się wydaje ludzie zobaczą, oo LC to wypas czy coś w tym stylu? jak myślicie?

punkt 1 wcale nie jest trudny ; ]
ale nie wiadomo czy kupią bo jedni pomyślą że fajnie a inni że za dużo grzebane.

Szukaj tylko oryginałów ja mam w rx ten chiński cylinder to kompresjo średnio na nowym zestawie tylko 7 bar a powinno być 12 a najlepiej jakbyś zrobił szlifa w ac albo kupił lc i w nim szlifa zrobił najlepiej na tym wyjdziesz :wink:

http://moto.allegro.pl/yamaha-yq-50-aerox-kultowy-warto-zobaczyc-i1588627774.html

Co sądzicie?

ładny, ale to wciąż kibel, i chyba cena jest taka normalna coś

no cena dobra jak na 05r… niech ktoś jeszcze da znak :smiley:

ale czemu kibel? Nie możesz kupić biegówki ;/?

nie chce biegówki xD. Jeździłem już tyloma sprzętami … i wkręca mi się rox ;d

http://allegro.pl/skuter-gillera-i1637854066.html#gallery

co myslicie? Za 300zł ;/… Tylko nic nie wiadomo kurwa… Czy jest kompresja czy co… Czego jeszcze brakuje… Koleś nie ma kluczyka nawet… Przywiózł to z niemiec niby z wystawek… Opłaca się to ? Najgorsze że nie chce zejść do 200zł…