Czy to się opłaca? - Czyli zbiór tematów

Kowal, to źle myślisz…
opłaca się brać ten komin tylko tak za 200zł :wink:

Chyba, że to te takie chińskie gówna tylko z końcówką tecnigasa …

Spawy i trzymadełko ma jak Next-R więc to chyba to :slight_smile:

To jest 100% Next-R. Wydaje mi się dużo za taki wydech, brat kupił w chromie za 270 i sądzę że to nie jest żadna okazja.

za 200zł to ja bym to wziął myślę że koleś opuści to 50zł :wink:

http://moto.allegro.pl/item1134334559_blotnik_przod_coliber_fart_wilga_romet_keeway_inca.html

opłaca się czy lepiej dołożyć i kupić taki za 100zł ?
jak myślicie będzie do hhr pasował ?

Wygląda na identyczny jak seria w hrr to powinien pasić, ja bym brał :stuck_out_tongue: ale np. mi błotnik z przodu jest po prostu zbędny, gdyż nie jeżdżę w deszczu i odradzam zakładanie.

Będzie na pewno pasował. Nie dokładaj nic kasy.

RZiD, noo mi jest potrzebny, dzięki zamawiam :slight_smile:

Joł. Piszę bo kcem się was poradzić. http://moto.allegro.pl/item1189063934_fantic_oasis_80_1_polecam_okazja.html
Opyla się brać tego moturkaż Oczywiście nie za tyle ile jest w aukcji tylko poniżej jednego kafelka. Jaki to ma silnik? Gdzie dostane części do tego? Jak z przerejestrowaniem na motorower, wystarczy dać rzeczoznawcy w łape czy zrobić to normalnie że sprawdzają pojemność i jak jest te 50ccm to wbijają. Ile za taką przyjemność musiałbym zapłacić?

Um … Niby to Włoskie no ale nie wiem co to w ogóle jest :stuck_out_tongue:
Jak Ci się chce bawić to w sumie …

Dziwne to jakieś takie … Nie sprzedaż później tego :stuck_out_tongue:

Czy opłaca tecnigas next-r się za 230zł do neg?
foty:




Wydech niem a żadnych wgniotów, chyba nie był spawany…
Jest w trochę pordzewiały ale gościu gadał że do wieczora dokończy polerkę i wyśle mi foty…

za 200 bym może kupił ;p

A next-r będzie dobry pod full serie?? Doda coś osiągów??

z tego co kiedyś czytałem o skuterach, to next-r jest bardzo dobry do serii ;).

Miałem Tecnigasa next r w keewayu seria powiem że osiągi znacząco się poprawiły może nie v-max ale zyskał sporo na przyśpieszeniu : )

Ino tam widać że jest on w keewayu, będzie pasował do mojej oryginalnej Minarelli Hor?? :wink:

myślę że tak a jak nie to będziesz musiał lekko przerobić mocowanie wydechu … Keeway to przecież ma podróby minarelli :slight_smile:

w sumie to tak :stuck_out_tongue: to jutro jeszcze popisze z gościem i może da rade go wyrwać za 210zł z przesyłką :stuck_out_tongue:

Ja bym za niego dał max 190-200 zł bo stan nie jest za piękny