Czy ten cyl sie nada jeszcze??



Foty airsala. Tlok się rozpigal w nim i nie wiem czy jakbym kupil nowy tlok czy by dobrze jezdzilo to. Jak tak to czy do alu jakieś specjalne tloki musza byc? bo nie chce mi się wydawac na jakieś vertexy h.uje muje za grosze tlok i dzida. Jak się nadaje cylinder to czy ten tlok podpasi ? http://moto.allegro.pl/item871870932_tlok_47_mm_tuning_na_70_minarelli_ac_aprilia_mbk.html

Bu$$ : **
szybko mi odpowiadac !!

powiem ci tylko tyle że temp dojdzie do 80 stopni i tłok ci napuchnie jak świnia

Czemu? :roll:

pomijając jakość fotek i to że tam mało co na nich widać (wielkość) to mi się wydaje że trochę na nim jeszcze pojeździsz, dostrzegłem tylko jedną pionową rysę więc źle nie jest.
tam gdzie chodzi tłok to tragedii nie ma ;p

airsal ma trochę większy tłok jak malossi sport czy polini no minimalnie bo 0.06 mm ale większy ;p

no właśnie siwy cos mowil ze musialbym kupić tlok ale on mowil ze 47.6 :confused: to juz sam nie wem

No bo 47,6mm jest w alu :stuck_out_tongue: Wez sobie suwmiarkę i zmierz jak nie wierzysz :wink:

nie pomyliło mi się 47.6 tam jest

Nie w każdym alu jest 47,6m w MHR miałem 47mm. Co do cylindra to polata jeszcze ale usuń to aluminium z gładzi.

probowalem to usunac i się nie da ;( robila się tylko polarka na cylku…

i tylko abyś gładzi nie ruszył bo już po cylku tzn powlokę nicasilowo jak ruszysz to już po ptakach ;/