Czy Polini Air Box wystarczy?

Cześć.

1. Czy Polini Air Box wystarczy do mocnego sporta/słabego racinga przy gaźniku 19mm i innymiż

2. Czy lepiej jakiś inny kupić, ale chciałbym żeby mi się nie zatarł jak będę kiedyś wracał do domu przez deszcz, bo tak to lipa ;/


3. Czy trzeba tego Polini Air Box’a nasączać sprejem do filtrów, bo ja tak robię a koledzy mówią, że przez to tracę na mocy…

4. Myślałem o Hebo S albo Malossi e13…

Jak ktoś to uzasadni/odpowie parę osób to możecie usunąć żeby nie było, że posty nabijam…

O stary ale ty jestes PODczłowiekiem …

Arturq napisał:

3. Czy trzeba tego Polini Air Box’a nasączać sprejem do filtrów, bo ja tak robię a koledzy mówią, że przez to tracę na mocy…



pewnie maja z ciebie ostrą beke , może jescze ci powiedzieli że jeździj bez filtra , bo pogorszy osiągi, i zę filtr to tylko dla wyglądu

Wiem, że mnie nie lubisz i dajesz mi warny za nic… chociażby tego z przed wczoraj, którego Kruczek mi wykasował…

Odpowiedz na wszystkie pytania, bo to bez sensu pisać po jednym żeby nabić więcej postów…

kruczek wykasował ci warna , bo ja usunąłem tego posta gdzie odkopałeś dziurę preclu śmiećrdzący i myślał że dałem ci za nic … ale nawet jak ci tego warna usunął i tak długo tu nie pociśniesz , chyba że się naprawdę zmienisz w co wątpię ,nawet jak nie ja to w końcu ktoś inny da ci bana

Nie wyzywaj mnie, bo ja Cię też zaraz zacznę i to Ty dostaniesz warna, bo mnie sprowokowałeś a po dziesiąte pierwszy zacząłeś. Co teraz źle robię?

@edit
Jeśli już tak przestrzegacie regulaminu to powinien być warn za post 2down. Pozdrawiam :wink:

Boże wrona … weź po prostu nie odpowiadaj w jego tematach i CH*J !!!

nie da się nie wypowiadać w takich durnych tematach… trzeba tępić chwast!

i on ma niby 17 lat… (miał ten papier ze przeszedł test na prawko) ale zadaje pytania które były wałkowane milion razy i niczego się nie uczy…

Arturq napisał:

Co teraz źle robię?



przeczytaj swoje posty to MOŻE się dowiesz :roll:

nie da się nie wypowiadać w takich durnych tematach...



to się nie odpowiadaj -,- spam... (szkoda że nie ma opcji że po 24h post wygasa... )

@Topic

Ja miałem do serii coś na wzór Hebo S i był dobry więc do sporta powinien Ci wystarczyć...

No, ale jak deszcz to lipa, coś

Zależy czy masz stożek schowany pod plastikiem ( nie wiem jak to jest w S9 ) bo ja w Aeroxie miałem tak że zasłaniał mi stożek pług i nie nalatywała do niego woda podczas deszczu.

wrona bez obrazy ale mod powinien dawać przykład a w tym przypadku go ni dajesz :-/ … jeśli go nie lubisz to nie czytaj jego postów itd.

Co do tematu:
Tak wystarczy ci możesz go śmiało zakładać… i w tym filtrze nie naleci ci tak szybko wody jak w innych bo jak sama nazwa mów airBOX czyli obudowany…
Co jakiś czas go czyść i sprayem do filtrów i nie słuchaj durnych wypowiedzi …

Myślę że wszystko jasne więc temat chyba do zamknięcia ? :roll:


Kurwa co za spamowisko!!