czy policja w Polsce patrzy na cylinder

chodzi mi jak policja nas np chce nam kontrole zrobić bo nw czy kupić aeroxa z 70 ?
jakie sa wasze opinie ?

regulamin ?? moze tyak by co ??

nie nie patrzą na to , jezeli stiwerdzą że pojazd jedzie więcej niz przepisowe 45km/h to moga wysłac cie na przegląd i tam jak znajdzie się jakis frajer , to się tego usra , ale jeździłem 70cc kilka lat i zapomnij że ktos się przyczepi i nie tylko ja ,

ja kazdego pizdziora mialem 70ccm chyba ;d tzn wiekszosc ;] bez przypalu. gorzej jak przekroczyz 45 i ci udowodnia to wtedy jedynie na przeglad i tyle :wink:

P.S. Powitalnia czeka.

P.S.2. Jestes z grudziadza wiec tam nie masz się co bac :smiley:

Niekiedy cylindry tuningowe mają jeszcze nabite 49ccm :smiley:

streetrace ma na pewno a cz cos jeszcze to nie wiem bo nie siędze juz w tym zbytnio

szczerze to policja ma gdzieś czy ty masz w skuterze 70 czy 50 :wink: W najgorszym wypadku jak policjant medna to ci zabierze dowód i będziesz musiał jechać na badanie techniczne. Jak ja miałem skuter to się mnei pytali ile wyciąga i jaki am to silnik bo te chińskie chodzą do dupy to powiedziałem że 50km/h a oni do mnie że wiedzą że to pojedzie więcej niz 60km/h xD i puścili dalej a nawet karty motorowerowej nie chcieli .

Nie patrzą, większość nawet pewnie nie wie, że ludzie wymieniają cylki na te o większej pojemności. Ale może zechcieć sprawdźić nr silnika np. i jeżeli na cylku jest wypisana pojemność to może zobaczyć. Ale raczej rzadko spotykana sytuacja.

Mnie tam nawet nigdy do kontroli w życiu nie zatrzymali :stuck_out_tongue:
tzn kiedyś raz jak miałem 12 lat więc bez karty. Oprócz tego to nic