Czy ktokolwiek z was jeździł na Polini Aluminium 70cc (midr)

Witam,

Niedawno zamówiłem cylinder i jutro raczej będzie, ale z tego co się orientowałem to mało kto o nim słyszał i nie jest zbytnio popularny. Chciałbym zasięgnąć trochę opinii na temat, jakieś wskazówki do dotarcia itp. Ponadto zaraz mnie zjedziecie za to, że przy tym cylku nie wymieniam wału… poprostu nie mam na razie tyle hajsu (ok.600zl) na sam wał, a ze skuter mam prawie nowy, to nie powinien się posypac :stuck_out_tongue:

a wiec, mial ktos kiedykolwiek do czynienia z:
- Polini Aluminium 70cc (klasa mid-race)

do czynienia z tym cylem na 99% nikt nie miał z tego forum xD
Ale powiem ci że ja miałem właśnie też ten cylinder zamawiać no ale zmieńiłem moto…
docierać to jakieś 300km przy różnych obrotach silnika … po przejechaniu jakiś 100km możesz mu dać full manetę tak co jakiś czas i nie na długo… tak żeby się rozpędził do 80km/h i puszczasz i dalej jedziesz te 50-60km/h przy różnych obrotach silnika …
Lecz jak już dotrzesz to w żadnym wypadku mu nie daj na full tylko ostrożnie do puki nie wymienisz wału bo ten ci się może jeszcze posypać i dopiero będą wydatki…
Moduł odblokuj później tzn. nowy odblokowany najlepiej tego malossi z blokadą obrotów w razie misiaków :smiley:
No i dozownik wywal i sam mieszankę rób … nie polecam tak że będzie brał z dozownika i będziesz na oko dolewał do baku…

Pomógł oczywiście,

Dzięki bardzo za odpowiedź :slight_smile:

A blokade obrotów samemu lepiej zrobić czy znaleźć coś niedrogiego? ;p

kilerek997 napisał:

A blokade obrotów samemu lepiej zrobić czy znaleźć coś niedrogiego? ;p

lepiej coś kupić xd chyba ze lubisz się samemu bawic. A i ogolnie to wał musisz.. I tak na 90% po dotarciu nie będziesz się mógł oprzeć mocy tego cylka i bedzisz dawał po manecie xd wiec uważaj i pamietaj WAŁ !

kondzio94 napisał:

lepiej coś kupić xd



włąsnie bzdura , najtańsze blokady , obrotów to ponad 100zł a samemu możesz mieć za 15 zł i to jest to samo