Czy keeway umiera ?

Witam
Mam problem z moim keewayem.
Cięzko go zapalić na zimnym silniku, oraz czasem ma tak ze w czasie jazdy robi buu i gaśnie.
Wtedy wystarczy 2 razy kopnąć i odpala normalnie.
Świeca jest nowa gaźnik czysty.
Czy może się zacierać, lecz od razu mówię nie odczułem jakiegoś spadku mocy czy prędkości

co za głupie pytanie, sprawdź kompresje i będziesz wiedział…

Courte, tak tylko nie mam manometru i na tym polega problem

no to spróbuj palcem tak na oko. :smiley:

Jak zatkniesz palcem to lekko czuć czy jest czy nie.

Ściągaj cyla i oglądaj, długo to przecież nie trwa a będzie pewne czy umiera czy nie.

do mechanika za piwo kompresje zmierzy…
Zresztą jak jedzie jedzie i nagle buu i gaśnie to nie zawsze że się zaciera, u mnie tak się działo i nie wiem co było powodem na 100% ale ściągnołem cylinder a tam uszczelka pod głowicą była wypierdziana, nie zakładałem na nowej uszczelce bo jeszcze szpilka z karteru była wyrwana więc sprzedałem cylinder koledze Adveriona i jemu cylinder śmiga aż miło :wink:

dodam jeszcze że ostatnio mi świece wywaliło, wiec moze jednak kompresja jest ?

Że jak ci świecę wywaliło ?!

głowica i świece do wymiany bo pewnie puszcza kompreche jak świece wywaliło, ale psrawdz jak to tam wygląda



Jak świecę wywaliło?!

moze mial niedokręcona

noo normalnie wypadła, dokręciłem i się trzyma nie lata nie wypada.

w weekend bede w domu to ogane coś ze zmiećrżeniem tej kompresji.
A jeszcze jaka powinna być idealna ?

kalin309 napisał:

A jeszcze jaka powinna być idealna ?


Nowe sprzęty mają koło 12
Przy 6ciu (około) zaczynają się frytki i powoli szykuje się wymiana :)

jak świecę wywaliło to masz gwint na pewno zjechany w głowicy ;|

Źródłem problemów może być cylek, lecz radze oglądnąć to co się da…

Courte napisał:

jak świecę wywaliło to masz gwint na pewno zjechany w głowicy ;|



nie prawda, jak była nie dokręcona , to mogła się tylko wykręcić , niekoniecznie od razu musi się zrypać , też tak myślałem dopóki mi się to nie przytrafiło , jakimś cudem , siwca się wykręciła , i słyszę buuuuuu , jak by wydech odpadł ,z tym że skuter gasł , myślałem już że jej nie przykręcę a tu bez problemu weszła

Spróbuj przykręcić powietrze trochę koledze też gasł Przykręciłem mu i śmiga :stuck_out_tongue_winking_eye: powiem tak po około 12 tys km keeway już się sypie :stuck_out_tongue:

ale Tobie wrona się odkręciła, a jego jeśli dobrze zrozumiałem wystrzeliła :D…

Courte, nie wystrzeliła tylko hmm jak by to nazwać stanąłem skuter normalnie chodził, ale miał dziwny dzwięk, postawiłem go na stopce i zgasł, wiec patrze a tam świeca odkręcona