Części do S6 Streetrace Aerox

Jakie części kupić jeżeli mam brać ten cylinder ? Mam na wydanie 3000zł na całość czyli z cylindrem włącznie.

  • cylinder s6 streetrace 70cc
    - wał korbowy S6 HPC
    - wydech S6 pro
    - gaźnik Dell’orto 19mm - S6 Racing
    - łożyska wału i simmeringi S6 - HQ teflon
    - sprzęgło S6 Racing TC, lub wario Polini Super Speed (one są w podobnych cenach)
    - dzwon sprzęgła S6 WCT
    - pasek Malossi X-Kevlar overrange
    …Możesz zamiast sprzęgła (S6 Racing) kopić wario (polini super speed)
    To gdzieś będzie 3 000zl + dolicz do tego regulacje (sprężyna sprzęgła, rolki, dysze itp).

weź od razu Stage 6 Sport pro 70ccm klasa też sport a aluminiowy i jedno pierścionkowy … co daje to że będzie mocniejszy i miał lepsze chłodzenie :slight_smile:

wału nie kupuj bo oryginalny spokojnie wytrzyma tylko kup dobre wzmacniane łożyska
i wydech kup jakiś mocny bo cyl naprawde godny polecenia i dużo można z niego wycisnąć

Ja mam quantuma i cylinder S6 Streetrace, ale AC i quantumek ciśnie mi 100km/h, 110km/h po prostej autostradzie jak się rozbuja…

oczywiście licznikowe bo raczej nie realne :stuck_out_tongue: chociaż na ten setup co ty masz to musiał by to być wyczesany wynik jak na AC…

Dzięki za odpowiedzi. Może macie propozycje żeby brać inny cylinder i inne częśći do niego ? Czy zostać przy tym ? Przypominam że mam na wydanie 3000zł.

s6 sport pro jest dobrym cylindrem albo malossi mhr replica

A co sądzicie o tym http://jednoslad.pl/sklep/product_info.php?cPath=21_25_431&products_id=103&osCsid=626db8bdc6a06af06eafc8dc2b494118 ?

siwy_fact napisał:

s6 sport pro jest dobrym cylindrem...


Tak jak psiałem wcześniej żeby brał właśnie Sport Pro... mocniejszego nie bierz bo ci długo nie wytrzymają ... o ile ty chcesz to do jazdy na co dzień :-)

Trudno znaleźć tego sport pro. MOże ktoś wie gdzie można go zamówić ?

akurat do aeroxa masz w pizde cyli


http://sklep.mieloch.pl/product_info.php?cPath=1_41_585&products_id=775&osCsid=6ac97c553988cb8af68005163da2b04f

hehe nie ma chyba takiego cyla którego by nie było do roxa czyli na minarelli horizontal :mrgreen:
ale tym:

Blade napisał:

Trudno znaleźć tego sport pro. Może ktoś wie gdzie można go zamówić ?

to mnie powaliłeś że nie ma… ale napisz jeszcze czy skuter ma ci posłużyć do jazdy na co dzień ??

-sport pro
-yasuni R
-motoforce racing
-gazniczek 19mm
-hebo ng
-s6wct

Raczej tak. Lubię szybko śmiga xd

[ Dodano: 03-11-2009, 13:24 ]
@Adverion : Tak, ma mi służyć do jazdy na co dzień i do nauki stuntu.

Blade napisał:

ma mi służyć do jazdy na co dzień i do nauki stuntu.



To się jeszcze da zrobić, chociaż jedno z drugim się wyklucza raczej. Bierz S6 sport pro, wału nie kupuj, tylko łożyska mocniejsze, a resztę już wiesz ;)

Dywersant napisał:

Bierz S6 sport pro, wału nie kupuj

do s6 sport powinien byc wal bo to jest mid race wiec moze seria nie wytrzymac.

Danielson napisał:

do s6 sport powinien byc wal bo to jest mid race wiec moze seria nie wytrzymac.


To jest najmocniejszy ze sportowych :-o zresztą jak sama anzwa mówi taki mocniejszy sport :-P
No więc S6 Sport Pro będzie w sam raz do stuntu i jazdy na co dzień do tego Polini FR3 bo ciągnie z niskich lub Laser x-pro a nie Yasuni R bo R'ka ciągnie z wyższych :-/

eRke bierz !! dobrze wyreguowana eRka jest zajebista ! Borek ma i ladnie na niej stunci :wink:

A może Yasuni c16 do tego ?