Części do moto 50ccm

Cześć

Piszę do Was ponieważ mam parę pytan.

Najpierw powiem coś o sobie. Prowadzę mały sklep z częściami (to nie ma być reklama) i chcę dowiedzieć się coś od Was o motocyklach 50ccm i ich tuningu. Na tuningu skuterów znam się bardzo dobrze i z tym prowadzę sklep który aktualnie nie wypalił i jest zamknięty (za duża konkurencja). Mam bardzo dobry dostęp do części zamiennych i tuningowych do takich motocykli jak: Aprilia- MX50 [AM6], RS 125, RS50 [derbi], RS50 [AM6], RX/SX [derbi], RX/SX [AM6]. CPI- SM50, SMX50, SX50. Derbi- GPR, SENDA, SENDA DRD, SENDA Evo SM, SENDA X-RACE. Gilera- GSM. Honda- CBR 125. MBK- X-Limit 50, X-Power 50. Peugeot- XP6 50, XPS 50, XR6 50, XR7 50. Rieju- MRT 50, MRX 50, RR/RRX 50, RS1/RS2/RS3 50, SMX 50, Spike 50. Yamaha- DT 50, TZR 50, YZF-R 125 4T LC.

Jak widać duży wybór. Robię rozeznanie, ponieważ jak szukałem to części tuningowe i zamienne do tych motocykli są na allegro, troszkę Mieloch Motocykle i drogo na Racing Planet. Jeżeli było by zainteresowanie takimi częściami to postaram się zrobić cennik (na razie Excel) z cenami, a dalej oczywiście stworzył bym sklep internetowy z części tylko do tych motocykli.

Firma, którą prowadzę nie jest oszustwem ani nic w tym rodzaju, zarejestrowana oczywiście wszystkie potrzebne rzeczy mogę przedstawić.

Tak więc jeżeli macie jakieś pytania oraz jeżeli jesteście zainteresowani taką ofertą to proszę pisać na e-mail: moto50@vp.pl lub na numer gg: 7866343.

Proszę nie traktować tego jako reklama lub żart.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Matson napisał:

Proszę nie traktować tego jako reklama



A jak mamy to traktować ?? zostawiasz tu swojegp e-maila pewnie już nigdy na to furm nie wejdziesz ( zaryzykuje i poczekam) , i chcesz sprzedawać części do skuterów , dla mnie to jest reklama jak chuj , zresztą niech wypowiedzą się inny
tak poza tym to ten temat tez jest w trochę niewłaściwym dziale

według mnie może to pomóc kilku ludziom … na przykład mi już pomogło :wink: Ja proponuję zostawić i nawet przykleić tylko w innym dziele…

Moze i jest to reklama ale to jest takie forum ze większość jest 50ccm i moze wielu osoba pomoc :slight_smile: np dobrac dobre części wiele jest takich osob ktorzy nie wiedza jak stuningowac swojego skuterka. Mogl by się udzielac w takich tematach i proponowac swoje części takie jest moje zdanie :slight_smile: i jakos moze reklamowac jednoslada ?

Jak ziomek się jeszcze pojawi na forum to temat zostanie, jak nie to sorry ale wypad ze spamem

Nie no nie mam zamiaru robić tu tylko reklamy. Poza tym sprzedaż części do skuterów jest już zamknięta. Próbuje otworzyć sklep z częściami tuningowymi do moto 50 tak jak wyżej wymieniłem. I to nie ma być reklama tylko na razie analizuję rynek żeby sprawdźić czy jest zapotrzebowanie na takie części itp. Oczywiście w tunignu skuterów znam się dobrze i mogę pomóc innym na tym forum.

Prosił bym o podklejenie tego postu ale jeżeli nie jest w dobrym temacie to proszę go przesunąć.

Pozdrawiam

Wrona, zluzuj portki. Ktoś taki nam się przyda :wink:
Jeżeli chodzi o części do moto 50, to dobrze trafiłeś, bo na tym forum jest lansowany właśnie taki pogląd nt. 50ccm, że lepiej zacząć od moto :wink: Zapotrzebowanie oczywiście, że jest, ale to zależy od twoich cen.

Dywersant, nawet kij z cenami ale moze doradzic jakie części polaczyc itd :slight_smile:

Dokładnie. Ceny myślę, że będą konkurencyjne (o ile jest konkurencja), będę starał się pomagać w doborze części oraz ceny będą niskie tak jak się da.

Po nowym roku na pewno ruszy sprzedaż. Pozdrawiam

[ Dodano: 17-12-2011, 11:47 ]
Cześć. Słuchajcie wypowiedzcie się na ten temat. Co o nim sądzicie? Oraz gdzie kupujecie części tuningowe do swoich motocykli 50ccm

będę potrzebować pomocy z remontem Pana Derbiego :stuck_out_tongue: jak dla mnie bomba, że jest tu ktoś taki ^^

Co za derbiż

gpr replica 50 ccm '98

teee chlopie do yamahy wr 200ccm 2t cokolwiek bys mial ? :smiley: