Cylinder MOTOFORCE 70cc [Alu Racing] - czy to dobry wybór

Co możecie mi powiedzieć o tym cylindrze: http://www.racing-planet.pl/Tuning%20skutera%20-cylinder-motoforce-70cc-racing-piaggio-p-2417-1.html?sessID=147ade08d6c894d9e223ddf36c12f4d3
Chcę go kupić tylko nie wiem czy to będzie dobry wybór.
Szukałem opinii i ocen na temat tego cylindra lecz nic porządnego nie znalazłem.
Jedyne co znalazłem to że ten cylinder jest takiej samej jakości jak Malossi MHR Replica tylko trochę tańszy i nie wiem czy w to wierzyć.
A czy naprawde ten cylinder dorównuje jakością takim firmom jak małossi, s6 czy metrakit :?:

Za porządne odpowiedzi nagrodze :smiley:

Hmmm dla mnie ta firma to tak jak by zamiennik seryjnego tylko że tu masz Racing alu … ale zapewniam ci że to na pewno nie dorównuje Malossi,Hebo,Polini itd. hmm to według mnie taka lepsza made in china :mrgreen: Mimo wszystko wolał bym w to nie inwestować tylko z podobną cenę kupić już Malossi Sport bo AC jest tańszy 570 podajże …
i motoforce to według mnie jest nawet gorsze od Naraku … chociaż naraku to nie jest zła firma …
A cylinder to ważna rzecz więc radzę ci kupić coś lepszego :wink:

Witam kumpel wsadził do keewaya minarelli lc i właśnie ten cylinder i reszte setupi i nie da się teg wyregulować jedzie tylko 50 a próbował wszystkiego na razie nie poleca.
pozdro

Harnik95, alu racing do seri ?? :smiley: milutko xD racingow kurwa do seri się nie zaklada bo wtedy huja da :wink: ja bym sprubowal z tym cylkiem :wink: tak samo jak airsale odradzaja ja sprubowalem i się do nich przekonalem ;]

Zalezy co masz na myśli seria :wink:

Np kolega ma s6 racing cyl i seryjny wydech , tak mocnego dołu w skuterze to jeszcze nie widziałem :wink: nie da się ruszyć zeby to na gume nie poszło :wink:

Wszystko zalezy od regulacji

ale wiadomo do racinga obowiązek wiekszy gaźnik , stożek itp :wink:

Nie miałem doczynienia z tym cylkiem ale ja bym sprawdźił go bo może warto :wink:

Nie do seri on tam ma wał wydech wario sprzęgło gaźnik 17.5 stożek itp

No ja już słyszałem że inni ktorzy mają te cyle nie narzekają na nie więc pewnie będzie ten.
A gaźnik 21mm będzie niebawem :smiley: wiec powinno się ładnie zgrać.

Kolega ma ten cylinder w keeway-u. Poleca go. Jak się przejechałem to też jestem za nim. Oczywiście silnik i porting robiłem ja

No jest to racing więc słaby nie jest ale w porównaniu do innej firmy racingowych to na pewno jest słabszy… :roll:
Jest alu więc np. chłodzenie powinno być dobre

Nie przyznam ci racji ponieważ tylko s6 racing ma taką samą moc jak ten motoforce a reszta racingów jest slabsza.
Sprawa już wyjaśniona, wszystko wiem.
TEMAT MOŻNA ZAMKN¡Æ

zamykam siwy_fact