Cylinder Airsal Sport 50cc

Witam wszystkich :wink:

Moj motorek to Yamaha BWS z 2005 roku. Oryginalny cylinder zostal uszkodzony (pekniecie pierscienia). Zamierzam wstawić Cylinder Airsal Sport 50cc. Silnik mam seryjny. Cylinder chciałbym połączyć z odpowiednia konfiguracja rolek, sprezyn :wink: Tłumik na dniach zostanie odblokowany. Mam kilka pytań odnośnie planowanej operacji:
1. Czy jest to dobry cylinder i jakich osiągów mogłbym się spodziewać po odpowiedniej regulacji.
2. Jakie rolki najlepiej zakupić do tego cylindra? zależy mi na mocy ale predkość też nie jest mi obojętna (na starym cylindrze z jedną blokadą moje osiągi to ok.75 km/h)
3. Jakie sprężyny użyć ? + ile? :wink:
4. Jaką dyszę zastosować?

z góry dizekuję za wszystkie opd;) Proszę o nieusuwanie postu ponieważ nic nie znalazłem na forum, początkujący jestem :wink:

pozdrawiam

Kurcze a nie możesz sobie 70ccm zamontować ?
1. Nie wiem jak 50ccm ale Aristal Sport 70ccm to najsłabszy cylinder ze wszystkich markowych sportów
2. Na to nikt ci nie da odp. bo to różnie bywa z rolkami, musisz kupić sobie zestaw rolek testowych i dobrać odpowiednie
3. TopRacing +15% lub +22% a sprzęgła to zależy z jakich chcesz obr. ruszać
4. Tak o 10-20 większą niż masz teraz… radzę ci, zamów sobie odraz ze 3 dysze na raz nie zrób tego błędu co ja, zamawiałem po jednej dyszy i tak z 4 albo 5

Rolki mają być cięższe? planuje zakupienie 7,4 gr polini :wink:

spręzynę +15 czy będzie to dobra konfiguracjaż

a dyszę jaką zakupić ?

Co do rolek to kup zestaw do regulacji bo nie da się określić jakie rolki będą pasowały i skuter będzie dobrze pracował… Sprężynę możesz kupić 15, jak będzie zła to kup tą +22. A dysze kup 90.

Jedną dyszą to se możesz, kupuj tak jak Adverion prawił ze 4