Cylek mk hm 70cc i gaźnik 17,5

Opłaca się brać cylinder mk hm 70cc po 3 szlifie za 100zł? Tłok jest, nie ma pierścieni, gładź w idealnym stanie. Jest ułamane to trzymanie do karteru.





Na fotkach widać to ułamane, Czy w ogóle ten cylinder się nadaje do jazdy czy tylko na śmiećtnik? Nie chce żeby mi się podczas jazdy cylinder w du.e wbił.
I jeszcze gaźnik delleorto 17,5 bez przepustnicy też za 100? Jest na ssanie automatyczne.
Dostane gdzieś takową przepustnice? Może będzie pasować od webera 12 czyli seryjnego?
Piszcie bo nie wiem co robić…

to ułamane nie przeszkadza, najwyżej zrownać to trochę, cylinder będzie się miał jeszcze na czym trzymać.
co do gładzi to Ci nie powiem bo na tych fotkach to trochę gów.no widać.
weź pod uwagę że szlifa raczej już nie zrobisz jak się zatrze to sam oceń czy dasz rade nim jeździć rozważnie ;p

co do gaźnika to zastanów się jak przepustnica z gaźnika 12mm może pasować do 17.5?
na mielochu były przepustnice czy tam całe zestawy reperacyjne.
popatrz na allegro po ile chodzą kompletne gaźniki odejmij z 50zł sobie i jak wyjdzie więcej jak 100zł to się opłaca kupić tamten gaźnik bez przepustnicy za 100.

Tak ja bym nie brał tego cyla bo na 1 focie widzę takie ryski , a poza tym 3 szlif to już 4 raczej nie zrobisz , ale nie wiadomo wszystko zalezy od grubości rys , I wydaje mi się , że albo ktoś nie umieć robić fot , lub specjalnie takie zrobił aby nic nie było widac :slight_smile: Najlepiej zamów ale dopłąć to 5 zł przy kurierze sprawdzisz paczke , jak będzie dobry to weźmiesz jak zły to nie weźmiesz

Nie bierz tego syfu…
Na 1 focie widać rysy mimo że fota chyba najgorszej jakości … :mrgreen:
do tego uchwyt pęknięty… po 3 szlifach … za 50zł to możesz sobie wziąć tak for fun …
Ja jestem zdania że nie powinno się kupować urzywanych cylów no chyba że jest w super stanie … a ten zapewne w takim nie jest :!:

Adverion napisał:

Na 1 focie widać rysy

ale onie niesąna etapie sprezania wiec to nie przeszkadza