Custom-Stunt honda prodżekt baj danielson ;)

zgadzam się z Adim. Wygląda jak gówno, moim zdaniem ;/

kwestia gustu… ale mi też taki ochlapaniec się nie widzi :D.


skonczona :wink: trochę przydusza ale to jutro skoncze ;))
czy przod nie jest krzywy ?? :confused:
http://1.1.1.5/bmi/img96.imageshack.us/img96/5244/fot3b.jpg

Owiewka jest krzywo - to na pewno :stuck_out_tongue:

daj w IMG bo co s się fotka odpalic nie chce

Trzeba po prostu usunąć z tamtego linku niepotrzebną część i po skróceniu to wychodzi mniej więcej tak:
http://img96.imageshack.us/img96/5244/fot3b.jpg :stuck_out_tongue:

dal mnie to jest z deka wioska ale jak chcesz dawać taką owiewkę to ściągnij to co masz przed kolanami

Ehh za nie długo wszyscy co stuncą będą tak mieli :[

Courte napisał:

Wygląda jak gówno


Mam podobne zdanie, choć z drugiej strony wyglądało by to może ciekawie, w innym połączeniu kolorów, np czarny i pomarańczowe kreski a fele pomarańczowe, takie jaskrawe...

jak dla mnie t caly skut wygląda beznadziejnie :stuck_out_tongue: na dodatek to ufo na przodzie to juz w ogole fujj :stuck_out_tongue: wez to jakos ogarnij bo na razie jest syf :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Ehh za nie długo wszyscy co stuncą będą tak mieli :[



Ja nie :P

kurwa nie bd dawal 200-300zlza czache prszod jak i tak rozjebie a tu mam za 70zl, plastiki pojda w inny kolor, felgi czarny mat a rama będzie polerka ale czasu potrzebuje

No to wez go zrob i dopiero pokaz efekt koncowy bo beda cie tak jechac :stuck_out_tongue:

zrób tak jak te vivkę co powiedzieli ci na ss

ta vivke co damik mial?
cos wykombinuje.

SiWy napisał:

No to wez go zrob i dopiero pokaz efekt koncowy bo beda cie tak jechac :P



czemu?? :pppp przynajmniej śmiećh z niego jest :lol:

Ja na twoim miejscu połączyłbym tą owiewke ufo z plastikami zrobiłbym taką niby czache i o wiele lepiej by to wyglądało.


Lepieją beda jeszcze plastiki na tyl i pod nogi te plastiki nie zakladam bo jutro do spawacza jedzie.
Rama polerka ;]
Lepiej ?

Danielson napisał:

Lepiej ?



no jasne ;) bo te plastiki to był syf :-/

składaj składaj... rób foty ... filmy ... i wstawiaj nam tu linki 8-)

Ten chrom/polerka, to rama jest jeszcze? czy plastikiZostawiaj tak! :smiley: tylko jeszcze plastiki daj na CZORNO! i będzie miód :stuck_out_tongue: