Custom-Stunt honda prodżekt baj danielson ;)

spoko spoko ;d alu się nie krzywi ;d

tylko pęka :lol:

Siwego teksty mnie rozpierdalają :mrgreen:


do dupy te plastiki :-/

No do dupy. OD czasów speeda nie zrobiles nic ciekawego :stuck_out_tongue_winking_eye:

ja myślałem że puszka z farbą Ci się wylała na tego skutera czy żeś się bawił w pirotechnika i wrzuciłeś kilo plastiku do wiadra z farbą a skuter stał opok i jak pierdolnęło to tak po skuterze poszło xD

Borek02 napisał:

OD czasów speeda nie zrobiles nic ciekawego ;P


dokładnie od czasu gdy walnął się w głowę podczas rozwalenia speeda xD

Borek02 napisał/a:
OD czasów speeda nie zrobiles nic ciekawego ;P

dokładnie od czasu gdy walnął się w głowę podczas rozwalenia speeda xD

a pierdolicie glupoty ;) jutro będzie tlok

no u mnie tez będzie tłok na miejscowce bo jutro targ xD

ten zawsze musi jakiąs glupotom zajebac ;/
Nie doszlo dzis. Jutro będzie

Daniel nie obraź się, ale psujesz kolejny skuter :-? … Zamiast robić, żeby lepiej wyglądał to chyba specjalnie robisz tak, żeby wyglądał jak gówno :roll: …?

jak tam :smiley:

Weź kup speeda zcioranego za grosze i odjeb go tak jak tamtego , bo wyglądał bosko nawet bez tego różu :stuck_out_tongue:


prawie skonczona :wink: dzis dojdzie tyl felga z opona jeszcze a po swietach dopiero crashe i stelaz. odpala jezdzi i wgl

[ Dodano: 02-04-2010, 12:59 ]
felgi pojda w czarny mat tunel (rama) polerka na lustro i tłumik jakis mocniejszy

dziwnie to trochę wygląda.

jak zrobi tak jak napisal będzie fajnie bo tyl wygląda spoko :slight_smile:

a i to rozowe to siatex w miejscu migaczy ;d

ogólnie fajnie :slight_smile: tylko nie podoba mi się ze biały tunel pochlapałeś i felgi pochlapałeś :slight_smile:

wrona, dlatego mowie ze będzie polerka malowanie felg no i zmaiana wydechu moze tecnigas w chromie ;d

To by fajnie wyglądało gdyby całość była w dwóch kolorach i jeden byłby pochlapany a drugi czysty. Do tego kolor tych zacieków kontrastowałby z tłem. Na razie mi się za bardzo ten pomysł nie podoba. Szczególnie że tych smug nie widać z daleka na tej czerwieni czy co to tam jest :stuck_out_tongue:

Szczerze mówiąc to to pochlapane dziadostwo mi się nie podoba jest blee… :-/
Na moje to wygląda gorzej niż wyglądał …
Zrób go jakoś normalnie … gdyby te pochlapania i kolor ogólnie był jakiś inny to inaczej może by to wyglądało…
A może czarny kolor i pochlapania błękitne lub taka intensywna zieleń …