Custom-Stunt honda prodżekt baj danielson ;)

ostry0996 napisał:

Ty te skutery zmieniasz jak babki :D

ja to chciałem napisać ;d tylko to honde zrób jak speeda na glans :)

ej dziewczyne mam od hmm 26 marca będzie rok xD :PP wiec nie zmienia :smiley:
A i na 90% będzie czacha od benneli 491 :stuck_out_tongue:

a co z tą laską od butów? :lol:

skuterki zmienia jak buty :mrgreen: czacha od benelli wygląda a`la jet force :wink:

jasiu napisał:

czacha od benelli wygląda a`la jet force ;-)



Czyżby ? :D Benelli kozak maszyna :D i z tą czacha by naprawde by fajnie wyglądało :D ! Ale czy tak będzie uwierze jak zobacze czache

wilus88luki, od tego modelu to tak wygląda przynajmniej takie moje zdanie :sunglasses:

A ile taka czacha ? jak moża wiedzieć bo cieżko dostać w takim dobrym stanie

Dzis doszla pompka hamulcowa brembo do tylniego hebla.
Jutro bezdie czacha od neosa (jednak neosowa) i ssanie
Czacha mala przerobke przejdzie amianowicie:

Projekt wlotu :wink:
I badluk po maxie :wink: to na tyle ;d
Do wlascicieli neosow po tuningu jak zakleic ten taki wlocik w rogu zeby go nie bylo widac i zaszpachlowac potem?

to będzie wyglądać jakby jakieś szczury dziure wyżarły, za bardzo poszczerbione.
ja w tej hondzie widzę wloty bardziej takie zaokrąglone lecz agresywne ;p bez takiej ilości zgięć i kątów ;/

i tak btw. wstawiłeś zdjęcia na 1 stronie na ten idiotyczny fotosik i już 3 są niedostępne i tylko 1 zdjęcie zostało ;/ NIE WSTAWIAJCIE ZDJÊÆ NA FOTOSIKA to jest gówno ciągle zdjęcia kasują ;/ to do wszystkich którzy tam foty wysyłają.

ładny wlot dużo roboty przy jego wycięciu :wink:

mam dremla to się pobawie :wink: A stelaz będzie wychodzil tam zamiast migaczy :wink: I nie dziala mi wgl honda. Kawalek swiecy wpadl do cyla i przerysowal. :wink:

Zaje***y wlot :slight_smile:
Właśnie fajnie taki postrzępiony będzie :wink:
Tylko zrobić 1/4 i Ci się odechce :stuck_out_tongue: W cholere roboty będzie :wink:

Mafioz napisał:

FOTOSIKA


fotoSIK

Tylko problem taki ze nie mam jego fot na kompie :open_mouth: Bo wczoraj format :frowning:
Spoko dam radem mam dobrego dremla :stuck_out_tongue:

Musisz to wgłębienie wyjebać tam do góry o czym mówiłeś, zaś żywica, szpachel i jazda :smiley:

O tak:




http://img291.imageshack.us/gal.php?g=dsc01117hb.jpg :slight_smile:

nie chce mi się otworzyć :-/

[ Dodano: 05-03-2010, 21:08 ]
co to jestą?

mi się otwiera :wink: rozjebany tlok od swiecy z ulamanym kawalkiem i zajebany cyl ;d

Danielson, ale Ty jesteś xD no normalnie szkoda Ci dawać jakikolwiek sprzęt bo zaraz wszystko psujesz xd

Mi zdjęcie też nie działa

To bylo tak ze za dluga swiece wkrecilem :slight_smile: i tak jakos wysźle :slight_smile: ale ps’a 70 chyba wloze w tygodniu :slight_smile: do przyszlego weekendu będzie latalo i chuczalo ;d

Danielson, ty to niezła pierdoła jesteś :stuck_out_tongue: