Custom-Stunt honda prodżekt baj danielson ;)

wrona napisał:

daj pasek led



taa... i przy stuncie się zdupcy :D do stuntu led to tak nie bardzo :-/

co ty pieprzysz ??

Ledy są najlepsze krzychu, ponieważ im wszelkie wibracje nie przeszkadzają, a wszelkie inne lampy pójdą się… więc nie pieprz głupot :wink:

P.S. Danielson nie kupi nic większego, bo przy tej częstotliwości rozbijania sprzętów nie będzie miał za co kupić jakiejś 600 :stuck_out_tongue:

booster od gleb się pokrzywil trochę xD
Tylu nie ruszam jeśli chodzi o plastiki i lampe bo sa ok :wink:
Czache zmieńie bo jest z zywicy i szpachli i wazy z 100kg :PP Choc skut ma mase 110 kg :o
Krzychu ja nie kupowalem poliniego wiec mam w dupei :PP

Dopiero miał speeda juz bws teraz to ehhh… widzę ze nie ma gdzie pieniedzy ładowac xD ale trudno nawet fajna maszynka jak za smiećszne pieniadze kupiłes to sam bym się na taką skusił tak do potłuczenia się

Ledy są najlepsze krzychu, ponieważ im wszelkie wibracje nie przeszkadzają, a wszelkie inne lampy pójdą się... więc nie pieprz głupot ;)



no dobra jezeli kupi taki pasek ale jezeli bedze se sam lutował to pujdą ;)

krzysiek508 napisał:

jezeli bedze se sam lutował to pujdą



znowu pieprzysz bzdury :D

jak porządnie się samemu polutuje to są lepsze :D

krzysiek508 napisał:

jezeli bedze se sam lutował to pujdą

czyli twierdzisz ze jeśli czlowiek lutuje to wychodzi gorzej niz jakby maszyna robilaż?
Jak tak to się mylisz ;)

Krzysiek… ja nie wiem po czym to wnioskujesz, może jak lutowałeś to poszły dlatego że nie umiesz lutować? xD albo Ci ktoś takich głupot nagadał.

ja lutowałem kabelki i inne dziady już nie raz, nawet w szkole na technice wszyscy w klasie lutowali, nawet dziewczyny i się trzymało.

mi się urwał y te druciki przy głowce diody :smiley:

dobra koniec ot :573:

no mafioz ma racje :))
A i mam problem. Odpalilem wczesniej normalnie wszystko ladnie. Dzis chce odpalic zalazlem no to spoko mowie nie znam jeszcze tego moto to nie wiem co i jak. wyczyscilem swiece wkrecam 1 problem nie można dokrecic mocno swiecy bo wtedy puszcza a drugi ze jak pokopalem to zmiazdzyla się koncowka swiecy ;/

[ Dodano: 16-02-2010, 14:08 ]
teraz pytanie czy od tego tlok czy cos w cylu moglo się stac??

Danielson napisał:

teraz pytanie czy od tego tlok czy cos w cylu moglo się stac??


Raczej nie ... O ile nie ma więcej komplikacji niż tylko zmiażdżenie końcówki świecy ;p
Świece może masz złą ...

mi się urwał y te druciki przy głowce diody :D


Bo nie trza tym było ruszać we wszystkie strony ;)

jedyne wyjście to kupić inny skuter xD
jak Ci końcówke miażdży to masz złą świece, świece się dokręca z odpowiednią siłą i nie ma też że puszcza. weź ją wymień.

mam brp9 jakos tak. Czyli kupić jaka dokladnie ? Wiem ze HS (krotki gwint ale jaka cieplotaż

Zobacz jakie do Poliniacza się stosuje i kup odpowiednią :smiley:

10 … bo 8 to do seryjnych no ewentualnie 9

pierdole jaka cieplota :smiley: chodzi mi o dlugosc itd :smiley:

Heh Danielson, kombinatorze :smiley: No ciekaw jestem co Ci z tego wyjdzie:D

nie ma się co przyzwyczajać bo pewnie niedługo będzie sprzedawał… :roll:

jak Ty mogłeś bapstera tak zaj&#ać? :frowning:

No włacha :smiley: … Ty te skutery zmieniasz jak babki :smiley: Na razie taki średniak :smiley: … i Przypomina mi trochę chinolka :smiley: Zobaczymy co z tego będzie ?