Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

A po co Ci Butapren? :lol:
Ładna tapetka na monitorku :wink:
Ale na biurku za to niezły bajzel :smiley:

Z tymi karterami to niezła fuszera odwalona nawet kruciec pomalowany a on jest gumowy i wszystko odpadnie i będzie to lipnie wyglądać.

A tak na koniec to ciekawe jak ci to wyjdzie tylko przyłóż się do tego trochę bo to takie szczeguły ale wiesz :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Szympa, 3 brudne kubki, brudna miska, pełno papieru hahaha skąd ja to znam… xDD
Kończ te kartery małować, i powiem że ten spray jest nieopłacalny, ja w lakierniczym taki sam spray (wielkościowo) wyczaiłem za 10.50zł a lepiej maluje bo oba miałem. u mnie w castoramie identyczna cena tego spraya xD

a z tą centralką to musisz trochę pokręcić tym bolcem w środku żeby go rozruszać a potem przez jakiś śrubokręt pukać młotkiem żeby zaczął wychodzić, mi też ciężko wychodził ;p
I sprężyny ściągnij najpierw ;p

i kurde nawet cylinder jest w podkładzie xDDDD mogłęś trochę lepiej to przygotować i zabezpieczyć, hebel od hamulca tylnego też w karterze a on był w takiej fajnej polerce z tego co wiem bo seryjnie taki jest, mogłeś go wyciągnąć ;/
i mam nadzieje że do cylka przez okno wydechowe nie napsikałeś tego bo tam trochę brudny też jest, wgl przygotowałeś kartery zdzierając powierzchnie papierem ściernym czy tak tylko przeleciałęś na sztukę? ja kartery papierem ściernym robiłem chyba ze 2 godziny ;p

no nic, pracuj i zdjęcia końcowe wstaw w większej rozdzielczości na imageshack albo bikepics

Damianho napisał:

A po co Ci Butapren? :lol:


A na poklejenie dętki w rowerze,

Red-raider napisał:

Z tymi karterami to niezła fuszera


Brakło farby

Red-raider napisał:

nawet kruciec pomalowany a on jest gumowy i wszystko odpadnie i będzie to lipnie wyglądać.


Był popękany i dlatego go pomalowałem ale jak ma odpadać to to wyczyszczę,

Mafioz napisał:

powiem że ten spray jest nieopłacalny,


Chyba na plastiki będę kupował kompresor z aerografem a później mogę zakupić klucz pneumatyczny

Mafioz napisał:

nawet cylinder jest w podkładzie xDDDD


To zejdzie przecież pod wpływem temperatury

Mafioz napisał:

hebel od hamulca tylnego też w karterze a on był w takiej fajnej polerce z tego co wiem bo seryjnie taki jest, mogłeś go wyciągnąć ;/


Już jest wyciągnięty i pracuję nad nim,

Mafioz napisał:

mam nadzieje że do cylka przez okno wydechowe nie napsikałeś tego bo tam trochę brudny też jest


Było zabezpieczone,

Mafioz napisał:

wgl przygotowałeś kartery zdzierając powierzchnie papierem ściernym czy tak tylko przeleciałęś na sztukę?


Najpierw umyłem gąbką później papierem ściernym a na koniec szmatka + benz. ekstrakcyjna

Wszystkim coś się nie podoba, nikt mnie już nie kocha :-( , powiedzie co jeszcze jest źle bo nad tym popracuję.

Chyba już wszystko było powiedziane :slight_smile: Ogólnie to robisz to od niechcenia i tyle …
Potwierdzam, że nikt Cię nie kocha i jeszcze kopię Cie i se ide … o!

aaa i szykuje się dzwon do wymiany xD fioletowawy się robi powoli xD
Ja Cie nie kocham bo wiesz, jestem hetero haha ;p

Już wszystko raczej jest ok, kończ to malowanie i wsadzaj silnik do ramy bo muszę zobaczyć jak to będzie wyglądać :smiley:
Dekiel od przekładni też malujesz na jakiś kolor?

Z dekla zacząłem zdzierać farbe, jeszcze będzie clar na karterach,
Rudy gdybym miał to robić od niechcenia to bym tego nie robił, ale robię nie tak jak ty kupisz dt, wymienisz błotnik i już o.

Szympa napisał:

Rudy gdybym miał to robić od niechcenia to bym tego nie robił, ale robię nie tak jak ty kupisz dt, wymienisz błotnik i już o.


Ekhm ... kha ! No bo jedynie mi to na to wygląda, że robisz to właśnie od niechcenia ...
Jedni też robią bo robią ale od niechcenia ... żeby było ot tak i już

A DT ? No nie rozśmiećszaj ludzi :) Może mam silnik małować ? A kupywać do niej nic nie chcę bo po co jak za 2-3lata będzie zmiana motóra ?Nie opłaaaca się OO !

Na życzenie Mafioza zdjęcia w większej rozdzielczości,
Rudy miały być kierunki i przednia lampa już by było coś, ale pozostawmy w tym temacie Dt.
Fotki:
Wydech po wypolerowaniu


Lekko zdarta farba z pokrywy przekładni



I tu jedna strona owiewki która nabiera coraz lepszych kształtów w przeciwieństwie do drugiej strony



Troszkę nie pasuje ale wyrówna się krawędzie i może troszkę podpiłuje i mam nadzieję że będzie dobrze.

Tylko czy nie łatwiej było zdemontowć niektóre części z karteru i przeslonić np… niż potem wszystko czyścić ??

Nie bylo by łatwiej i bardziel profesjonalnie ?

Pracuj i będzie git :slight_smile: :slight_smile:

A te rysy na kapie to nie za duże zrobiłeś?

Dużo przy nic pracujesz fajny skut.Pozdro

Dawno nic nie pisałem i wszystko wytłumaczę brakiem czasu, ale przemyślałem niektóre rzeczy.

Tylko czy nie łatwiej było zdemontowć niektóre części z karteru i przeslonić np… niż potem wszystko czyścić ??

Nie bylo by łatwiej i bardziel profesjonalnie ?


A te rysy na kapie to nie za duże zrobiłeś?


Rysy troszkę za duże.

A więc zamierzam zrobić Crackera powoli a dokładnie, chcę rozpołowić silnik i wszystko dokładnie wyczyścić/zedrzeć farbę,
Chcę wszystko pomalować aerografem (kartery w kolorze plastików czyli czarny metalik lub perła), klapa przekładni,kiera BMX która będzie, felgi, nadkole, i może stopka bocznia.

Myślę na zakupem miniszlifierki/multiszlifierki
http://allegro.pl/item714824024_miniszlifierka_260_watt_160_akcesorii_eurotec_hit.html
Co o niej sądzicie? nie za taniaż
http://allegro.pl/item694251607_bib_mar_podklad_na_plastik_novol_500ml.html
http://allegro.pl/item704369983_podklad_do_plastiku_na_kazdy_plastik_1litr.html
Który podkład lepszy? w ogóle jest dobry któryś z nich?
http://allegro.pl/item698613821_kierunkowskazy_kierunki_clear_vw_bora_golf_iv.html
Kierunki będą 4 takie same (2 na przedniej czaszy, 2 chyba na nadkolu)
http://allegro.pl/item704645367_tylna_lampa_tyl_uniwersalna_led_biala.html
Tylnia lampa będzie taka (seryjna po modyfikacjach nie mieści się)
http://allegro.pl/item706629184_lakier_metaliczny_1_1_bezbarwny_komplet_najtaniej.html
Czarny lakier będzie chyba stąd
http://allegro.pl/item712396627_lakier_perlowy_subaru_impreza_zestaw_blue_gold.html
Złoty lakier będzie stąd

FOTO:


Zakupiłem kompresor


Jeszcze zedrzeć farbe w miejscach na śruby i zrobić drobniejszym papierem

Zdzieranie






Pierwsza szpachla to wykończeniowa, druga z włóknem, trzecia uniwersalna.

Musiałem mu pomóc bo sobie nie radził … / RudY

Ty to masz mieć do końca wakacji zrobione …
Tak zresztą sam mówiłeś :sunglasses:

RudY napisał:

Ty to masz mieć do końca wakacji zrobione ...



Grozisz muł :P

Szympa, good job ;)

CO do podkładu to ja kupiłbym novola, mam zaufanie do tej firmy. Zamiećrzasz sam małować? Jak tak to radze zainwestować w lepszy pistolet do małowania takim z zestawu wiele nie zdziałasz.

Zdjęcia poprawione,
Proszę się wypowiedzieć w sprawie tych farb i czy wogule te kolory będą pasowały (np.metalik/perła na silniku), i w sprawie multiszlifierki bo już nie wiem czy kupować i czy droższą czy taka może być.

Marian podkład chyba tym mogę pomalować a jak się źle będzie małować to się zastanowię nad jakimś droższym pistoletem,
Ogólnie co w tych pistoletach z zestawu jest nie taką Zła regulacja strumienia farby czy coś
Lepszy zbiornik u góry czy na dole?

Co do multiszlifierki to kupiłbym tą, jak dużo nie robisz to po co lepsza. Ja mam jakąś kinzo czy coś i ile czasu już chodzi. Odnośnie lakieru to plastiki to pomalowałbym z perłą.

[ Dodano: 16-08-2009, 10:02 ]
Można tak zrobić. Wiesz pomalujesz tym ale będziesz miał dużo “docierania” tego lakieru.
Zbiornik to praktycznie nie ma znaczenia czy dół czy góra ale takie pistolety nieciekawą mgiełkę lakieru dają i strasznie “plują”

A na jakim ciśnieniu powinno się małować? im większe tym lepsze czy to też zależy od pistoletu?
Aha i jakim rozpuszczalnikiem powinno się przemyć pistoletą

Trochę znowu wydam ma multiszlifierkę i pistolet :expressionless: , ale to się przyda i poza tym nikt nie mówił że takie operacje są tanie.

ciśnienie zależy od pistoletu. Myj rozpuszczalnikiem akrylowym tym co się lakiery rozcieńcza.