Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

czekaj zaraz ci dam foty co masz kupić i kup to to ci 1.5 puchy podkladu styknie i zaraz ci dam foty jaki akryl

podkład mam,(akryl)
ale to ciebie wyszły 4 puchy razem z bezbarwnym czy bazą?
bo jak będzie akryl no to koszty są dużo niższe.

car-rep wez z tego podklad ale ten brazowy mat do metalu zajebiscie na plastiku się trzyma i dupli-color akryl i po 2 puchy ci styknie :wink:

[ Dodano: 22-04-2011, 08:05 ]
4 bazy i 2 klaru ale ja mialem perle i w ogóle blyszczal się wtedy jak psu jajca

[ Dodano: 22-04-2011, 10:43 ]
tu masz robione tym moim polaczeniem podklad car-rep i akryl dupli-color

no nawet, a to jest metalik?
czyli taki dupli-color z castoramy to jest akryl? bo ja kiedyś na to kładłem klar i odparzyło.

tam pisze na puszce :wink: ale wiekszosc dupli colorow to akryle. Choc ja w speedzie akrylem jebalem i na to byl klar i nic się nie dzialo ;]

no nie powinno się nic robić, ale może akurat ten klar się nie zgrał z dupli-colorem

[ Dodano: 08-05-2011, 18:08 ]
żeby nie było że nic nie robie;

Shot at 2011-05-08

Shot at 2011-05-08

Shot at 2011-05-08
Pomalowane elementy będą polerowane, błotniczek też jest pomalowany ale rysy są po papierze 800, zresztą na tym po 1200 też są ale małe i chyba się zapolerują.
polerka kopniaka była ale już trochę zeszła, poza tym było dużo pędzelkowych robótek np.część pompy, mocowanie wydechu, i inne.
Poza tym wycięty otwór na chłodnice, nadkole samo wisi, zrobione mocowanie na zbiornik paliwa, przepolerowany reflektor bo była na nim mikro czerwone kropeczki chyba z jakiegoś dawnego małowani, tak samo zegary, kierunki które zostaną jeszcze do końca dopieszczone podczas polerki lakieru.
Powiedzcie mi skąd wykombinować jakieś ryfle ładnie wycięte lub te orginalne gumowe gówno na nogi.
Jak przyjdą paczuszki to projekt zacznie ostro zmierzać ku końcowy.
I jeszcze muszę zrobić dowód osobisty do sprzedaży żeby tam nip był i w ogóle pfff.

500 postów a ja do tej pory nie wiem jak te cracker wygląda …

wrona napisał:

500 postów a ja do tej pory nie wiem jak te cracker wygląda ...



dokładnie! A te kierunki z przodu wieśniackie.

same kierunki nie ale wiesniacko zamontowane

Kurwa mać nie ma innego lepszego miejsca japierdole wcześniej też dawałem że ta będą i mogło być a teraz mi tu pierdolicie jeszcze zapłąciłem za jebane segery i za przesyłke a dostałem połowe z teog co miało przyjść jebane huje kurwa w dupe.

czy Ty się dobrze czujeszł Na Twoim miejscu bym je dał w tym miejscu gdzie zaznaczyłem pomarańczowym kolorem : http://iv.pl/viewer.php?file=04930149037857535190.jpg

pompe chciałem poskładać a tu segerów nie ma, nie ma segerów nie ma pompy układu chłodzenia nie ma czachy bo tam jest zbiorniczek na płyn.
teraz to już tego nie poprawie w poza tym tam w ogóle by nie było widać czy migają czy nie,
jak poskłądam razem z siatkami to ocenicie jak to wygląda bo teraz faktycznie dużo nie ma do oceniania,
a i uprzedzam że z tył też będą te kierunki pod lampą.

Wiesz co, daj spobie spokój. Rozkręć wszystko i sprzedaj :wink:

czemu kurwa czemu, dziennie teraz z tym robie i mam to rozkręcić i sprzedać za 500zł?

Jeśli twoje dziecko przerabia skuter na LC wiedz, że coś się dzieje.

Waski idź spać …


Tak w ogóle to nim się już szatan nie musi interesować nawet :smiley:





a więc to tak wygląda cracker :slight_smile:

weź te kierunki z tamtąd wywali dziury załataj ładnie żywicą

i kierunki daj gdzie bardziej na boki :slight_smile:

myślisz że tam nie oblecą pod sprzedaż?
bo jednak dobrze widoczne są i chyba lepsze niż serie, ale jak już całość będzie gotowa to może pomyśle nad tym.
a te ryfle niebieskie bo nic ciekawego nie było.
a aku fajne nawet, wszystko fajnie zabezpieczone do wlewania elektrolitu a tani był.

a ten tyłek jeszcze raz zapodkładuje zrobie mocowanie na rejestracje i maluje. ale do poskładania chyba Rudego wypożycze.

łeee no luksus :stuck_out_tongue:

a ryfle też mi się nie widziały na poczatku ale pasują do tecnigasa :slight_smile:

a kierunki są dobre …

Szympaaaa … a co z krzywą ramąąąąą ? :smiley: wahahaha :smiley: