Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

Wydaje mi się że dostaje za dużo powietrza. Jak puszczasz manete to on dalej ciągnie na trochę niższych obrotach i nie sądze że jest to wina napędu tylko gaźnika. I do końca jak mu odkręcisz to będzie znane buu i dalej ni huhu. Zlookaj świece

Odkręcam do końca i nie ma buuuu, może jeszcze regulacja wymaga minimalnych poprawek ale przeciwtalerz jest wysłużony,
bo jak miałem pokrywe odkręconą to było widać że zatrzymuje się na tym miejscy przeciwtalerza gdzie dalej musi pokonać przeszkodę.


Teraz to jechaliśmy z Rudym wpadłem w takie nierówności jakieś i zaczął gasnąć, ale to mogłem zrozumieć mógł się bak poruszyć bo mało paliwa miałem, no i jedziemy dalej już w miare ładna droga i pompa odpadła :-/

a teraz odpowiadać na pytania:

1.Jaki sprej bo nie wiem kiedy kompresor odpale, i nie chce żeby znów się złuszczył tak jak ten z castoramy chyba, ten czerwony pamiętacie i ma fajnie wyglądać :mrgreen:
i ile tego kupić.

2.Jak te nadkole przymocować, może tymi śrubami motylkami tak że będzie można z zewnątrz odkręcić?

3.Jak tą czarną szybkę z kiery zdemontować żeby pomalować.

4.Co z przekładnią? polerować?

5.co z plastikiem tym pod nogami od dołu, bo jakbym chciałzałożyć to musiałbym dizure na chłodnice zrobić,

6.Co z pompom, połowa polerka a to czego się nie da to coś

7.co z przeglądem,

8.co z ramą jak to ktoś kupić może mi coś zrobić?

9.no i co z zbiornikiem na paliwo, tam go normalnie jakoś przymocować w środku i ok?

8.co z ramą jak to ktoś kupić może mi coś zrobić?


Ad. Zabić, a w najlepszym wypadku wykastrować!

no ale ogarnijcie się bo tego nie zrobie i zdechne,
a nowe moto czeka

czyli co ?:smiley:

ale nie będzie jak mi nie pomożecie,
z takiego powodu że kasy nie będzie dużo to chyba będzie mz 250

głupi jesteś!

czemu nibył
piękny sprzęt

no ale starawy, no i na co Ci 250? Przecież nie masz prawka.

lepsze 250 na chodzi niż 50 do dupy.
stare ale fajne.
to że nie mam prawka nie znaczy że nie ma gdzie latać, poza tym zanim crackera sprzedam kupie nowe moto dopieszcze to do prawka nie będzie daleko bo ten czas tak leci że oooo

Lepiej kup coś dopieszczonego bo znowu będziesz robił a nie jeździł.

Szympa napisał:

chyba będzie mz 250


A Rudy i task będzie cie objeżdżał :P

to nie chodzi o to, choć w pewnej fazie może nie będzie,
ale jak już kupie to wreszcie polatamy.
Rafał to nie chińczyk, wiadomo coś pewnie będzie trzeba ale powinno być dobrze.

poza tym nic mi nie pomogliście

Bóg jest odpowiedzią na wszystkie pytania ! :smiley:

A tak serio: No po prostu masz to ogarnąć żeby to wyglądało normlanie - ma być custom czyli taki jakie były założenia na poczatku - a custom się robi według siebie :slight_smile:

8. Jak już ci mówiłem - po zakupie raczej już nic ci nie zrobią bo co niby ci mają zrobić ? Teoretycznie sprawa wygląda tak, że klient widzi co kupuje :stuck_out_tongue:

9. No a co z nim innego zrobisz ? Między nogi go położysz ?

dupa nowy zestaw pytań, tzn ogarnięte pytania, i wypowiedzcie się normalnie.

:arrow: Jaki ten sprej bo są też takie że nie trzeba bezbarwnego (akryle) i jaka firma i ile tego na całość.
:arrow: Co myślicie o tym mocowaniu “tyłu” na tych śrubach skrzydełkowych/motylkach ? może jakiś inny pomysł?

a tym czasem prace ostro ruszyły :mrgreen:
ale ta polerka to w huj długo kilka godzin polerowałem kopniaka, pokrywe trochę ogarniam ale jakoś nie wiem jak wy to w tych rowkach na śruby polerujecie i ogólnie w tych kątach

Szympa napisał:

:arrow: Jaki ten sprej bo są też takie że nie trzeba bezbarwnego (akryle) i jaka firma i ile tego na całość.

do akrylu nie musisz ale to po jakims czasie traci kolor ;/ najlepsze perfect-lak czy jakos tak się spray nazywal. Kup normalnie motipa baze na to bezbarwny i po problemie na dłużej wytrzyma.

Szympa napisał:

Co myślicie o tym mocowaniu "tyłu" na tych śrubach skrzydełkowych/motylkach ? może jakiś inny pomysł?

chujowo, za duze. Wal na wkrety. Mialem tak w speedzie kiedys

na wkrętach?
i potem co z nimi zrobić zaszpachlować i zamalować?
może takie coś:
http://allegro.pl/motip-lakier-farba-spray-czarny-wysoki-polysk-i1570115267.html
to jest akryl czy bazaż
na długiej trwałości koloru mi nie zależy bo chce sprzedać.
i ile tego mi będzie trzeba na całość?

Jutro ci pokaże zdjęcie hondy mojej pomalowanej sprayem motip po 2 latach eksploatacji.

na speeda zeszly 4 puchy po 2 czy 3 warstwy ale raczej 3 ;] na krety z malutkimi glowkami i ich nie widc ;]

4 puszki po 500ml? to strasznie dużo
ale jak ich może nie być widać, a jak będą małe to się to nie będzie ruszało i kruszyło się wokoło nich.
i tamten sprej będzie ok bez bezbarwnego? bo nie chce pakować w to kasy do sprzedaży.

a może go w ogóle na jakiś mat lub półmat pomalować?