Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

Mówiłem mu … ale niieeee :stuck_out_tongue:

EDIT:
Przed zakupem też Ci to mówiłem >_<

Ehh u mnie seryjna przy gaźniku 12mm byla 72 dysza ;d teraz mam 80 i na seri cylku jest ladnie a spalanie kolo 5 l czyli normalne… A TY SLUCHAJ SIE RUDEGO !!! on dobrze gada :wink:

Jak mi przyszło to dopiero powiedział, a w temacie o regulacjach się nie odezwał że mam większą dać.

Prędzej też Ci mówiłem i nie pyskuj :stuck_out_tongue:
A tematu o regulacjach nie czytam bo uważam, że się nie znam …

Danielson napisał:

teraz mam 80 i na seri cylku jest ladnie a spalanie kolo 5 l czyli normalne...



Rozjebałeś mnie 5l to dużo i to bardzo mi na 70ccm na stożku i na dyszy 95 pali 5l!! A to jest 70ccm więc tyle spalić może a bez stożka i z mniejszą dyszą to spokojnie mieści się w okolicach 4l!!

Danielson napisał:

Wydaje mi się ze dysza 60 troszkę za mala ;] daj z 75 do seryjnego filtra albo stezek i z 80-85



Do 75 na seryjnym by miał za mało powietrza - musiał by dziurki w filtrze porobić.

Szympa no zawaliłeś z dyszą ^^ Poza tym mogłeś od smuggiego brać, a nie tam z mielocha xP Co tam jeszcze aa, te vlepy dali free mam nadzieję ? Bo jak byś chciał jakieś naklejki to mam gdzieś tam jeszcze.
Pozdro

Nalepki za Free, Dysza będzie większa jak będzie Air box (na tej 60 nie dało się wyregulować, wsadziłem z powrotem 47.5 i drze), od Smugglera będę chyba brał gazior i może Air boxa, no i może lampa tył.
Teraz jeżdże na rolkach 5.9g i sprężynki sprzęgła mam TR+50% (niebieskie)
Fotki:
Zaległe zdjęcie waria o którym przypomniał mi pewien mod

Zdjęcie mojego dzwonu, w realu wygląda jeszcze lepiej.

Jutro będą foty postępu z owiewkami.

Śliczny dzwonek, taki fiolet.

To jest custom dzwon “pod stunt” :smiley:

Ale on i tak nie potrafi :smiley:

No właśnie ciężko tym stuncić,
Foty:
Powoli nabiera to jakiś kształtów.


No właśnie ciężko tym stuncić



*szept* - się nie umieć to trudno ...

:)

Sie nie umieć, się nie umieć, to niech mnie ktoś nauczy, bardzo ciężko jest tym stuncić.

a jak dwie nogi na siedzenie zalozysz to tez nie idzie ?

Szympa napisał:

Sie nie umieć, się nie umieć, to niech mnie ktoś nauczy, bardzo ciężko jest tym stuncić.



Moj kolega z samym tecnigasem stuncil Krakerem wiec się da :P

yyy Pns nie mam siędzenia xd
Siwy to może nagram filmik z Rudy bo wydaje mi się że ma jagby za późną reakcję na manetkę, zresztą z filmiku sami ocenicie.

dlatego Ty musisz wyczuć momęt kiedy ma najmocniejszego kopa i wtedy podrywasz a nie równo z manetką, manetka na full i od razu próbujesz podrywać ;p

Robiem co mogę :smiley:
Jak próbuje wchodzić na whellie to mi trochę jagby kiera strzelała,
Siwy jak zrobię kiere BMX tak jak ty napisałeś, to jak dobrze dokręcę to ten mostek nie wyślizgnie się przy whellie?

raczej nie, taks amo masz serie kierownice przykręconą przecież, zobacz pod plastik, rurak wchodzi w rurkę, do tego zacisk i cała filosofia mocowania kierownicy xD coś na zasadzie siodełka w rowerze więc nie ma bata żeby kiera bmx się wyślizgnęła, chyba że z ręki xD

Szympa, sprubuj linke gazu podkrecic to się reakcja zmieni :slight_smile: przynajmniej u mnie tak bylo.