Co Wybrac Router City Line 4t Czy Router Grande 4t? ktory z nich jest lepszy ?

ale skutery dopiero po odblokowaniu.
Skutery z CVT z silnikami 4T pojadą mniej bo są słabsze niż 2T. Odblokowane dwutakty chińskie latają do realnych 70km/h-75km/h jeżeli trafi się dobra sztuka. Ale może siętrafić wolniejszy.
Czterotakty na ogół troche ponad 60km/h

Widziałem filmik na youtube router City linę4t po zdjęciu jednej blokady jechał do 60 km..a jakby druga sciagnacto nie poleci z 75?

zaczynasz nudzić. czytasz, nie rozumiesz i dalej swoje.
Pisałem ci o prędkościach 4T, zacznij przyswajać wiedzę.
Do tego widziałeś prędkościomierz - wybitnie nieprecyzyjne urządzenie mechaniczne na linkę. NIE WIESZ czy to było 60km/h czy tylko pokazywało 60km/h a realnie to było 50 albo 55. Mój licznik np zaniża - to rzadkość.
Wskazanie GPS jest wiarygodne a nie nagrywanie prędkościomierza komórką.

Popatrz, popatrz. Łysy znowu sabotuje. No, niby są z tego jakieś jaja, ale święta już były. Tak czy nie? ;PO
*
Małpiszonie, ale chyba masz jakieś inne ciekawe zajęcia, niż to... forum?
Pytam dla zasady, bo ostatnimi czasy, całkiem... hardo rozrabiasz. ;P
*
Ty, popatrz, zwróciłem na cię swoją tutaj uwagę. Jak mało kiedy. :/

Jejku jestem nowy to pytm ..proste..ponoc kto pyta nie błądzi..a ty się odrazu denerwujesz..tylko teraz ciężko znaleźć 2t..

Nie mam. To moja jedyna rozrywka... w pracy. A że w pracy jestem prawie cały czas, no to... tu też zalegam.

Mieliśmy Router Grande 4T 50 CM;
Plus to
wygoda;
Prędkość V-max
i poczucie względnego bezpieczeństwa :)

Minusy:
Słabe spasowanie;
raz upadł żonie i połamały się plastyki;
szybko odkręcają się śrubki (słabo wybiera nierówności)
Łatwo porwać kable od kierunkowskazów - są za chwile pod przednim błotnikiem i zwisają mocno swobodnie - mocniej się skręci lub szarpnie i vuala.

Wombat napisał:

ale skutery dopiero po odblokowaniu.
Skutery z CVT z silnikami 4T pojadą mniej bo są słabsze niż 2T. Odblokowane dwutakty chińskie latają do realnych 70km/h-75km/h jeżeli trafi się dobra sztuka. Ale może siętrafić wolniejszy.
Czterotakty na ogół troche ponad 60km/h

Chyba, że masz Motobi Wilga III :D ta to leci po odblokowaniu GPSowe 75km/h :D

Ta wilga to taki wyjątek jak i toros f16 też tak ciśnie a powodem tego jest waga 80-85kg a grande 110kg wiec ta ćwiartka robi swoje:)

a co powiecie na początek Toros F16 ? czy to zly wybor na Pierwszy skuter? jest teraz w Carrefour za 2200..czy lepiej w to nie inwestowac ?

czy lepiej dołżyc do tego Granda Albo City line..

jeszcze co sądzicie o Longji l-evo to 2 t

nRx, zawsze są wyjątki (jak np mój prędkościomierz który zaniża a nie zawyża). Może się trafić dobre 4T, w lekkim skuterze (Wilga jest mała, jeszcze zipp vapor, router bassa, toros F16 ) dobrze złożone, dobrze dotarte, dobrze wyregulowane i z lekkim driverem ma szanse pojechać te 75 albo i więcej. Ale ludzie ze wzrostem metr siedemdziesiąt już jęczą że im ciasno na nim.
I to jest naprawdę średnia frajda jechać czymś tak małym i lekkim te 75km/h. Już nim miota jak szatan...a nie daj panie bedzie potrzeba się zatrzymać gwałtownie.

czyli ze co Tors f 16 to dobry wybor ? mam 180 wzrostu i waże 105 kg ... wiec ?

Wombat, nie cuduj. Bassy nigdy nie miałeś, a i Metro City też już miał nie będziesz. Teoretyzujesz teraz, jak leci. ;P
^
Ułomkiem nie jestem, swoje w karbie i na oponce (tuż poniżej pępka) już mam, ale nie zwykłem na swojego... 90-sięcio kilogramowego chińskiego prosiaka narzekać. Karmię to i jadę nim tam gdzie chcę. Młodziaki mogą sobie spekulować, że... masa błaha, look niewyględny i kapcia tym nie spalisz, ale wiesz co? Lata mi to koło ucha. Koło brzucha również. Stary już jestem i mam na to teraz... równo wywalone. ;-)

wlodi91 napisał:

czyli ze co Tors f 16 to dobry wybor ? mam 180 wzrostu i waże 105 kg ... wiec ?

się nie zmieścisz tak jak i na Longji

Rysiu, odstaw proszki. Zaczynasz sie czepiać. Bardzo.
Nie cuduje. Nie miałem basy ani f16 co nie znaczy że na takich nie jeździłem. Są tragicznie małe i tragicznie lekkie - co nie przeszkadza jak jedziesz do kiosku 300m dalej i z prędkością 50km/h.
Mój sąsiad co jest wyższy odemnie o głowe jeździ na piggio NRG. Kiedy siada na nim ma taki przykurcz nóg że mnie boli od samego patrzenia - ale pojęcie wygody to subiektywna kwestia. Niektórzy lubią jak ich biją. Ja tam np nie.
Pomijając wygodę to powyżej 60km/h te maluchy robią sie tragiczne w prowadzeniu. Zbyt dziadowskie zawieszenie, mała masa - powodują że skacze toto jak piłeczka, każdy podmuch cię przestawia na drodze, sam docisk do asfaltu jest żaden - co powoduje że ta mała piłeczka hamuje tragicznie. Owszem, można im zrobić hamulce jak brzytwy ale najwyżej wygrasz tyle że błyskawicznie zablokujesz koła ale nie że zahamujesz.
Z fizyką nie wygrasz.
O ile smierć w oczach miałem przy 65-70 na małym chińczyku o tyle na ciut wiekszym 104kg junaku ta lampka mi się zapalała 10km wyżej i odczucia zaczynały być podobne.
A sym ma w zasadzie parametry junaka (podobna długość, podobne średnice kół) i jechanie nim 100 czy 110 nie powoduje wrażenia smierci w oczach. Róznica jest taka że waży 170kg. Dzieki temu też wciśnięcie hamulca powoduje że hamuje a nie zaczyna się ślizgać.
.
Wlodi91. Skoro ci pisze że ludzie ze wzrostem 1,7m już narzekają na pozycje i brak miejsca to nie zachowuj się jak kretyn i nie pytaj czy jak masz 1,9m to dobry wybór.
Skoro masz 190cm wzrostu i ważysz 100kg potrzebujesz dużego skutera.. tzw dużej chińskiej ramy. I nawet nie patrz na inne. Może nim nie popędzisz 70km/h ku zachodzącemu słońcu ale za nie umrzesz na bolesne skurcze siedząc na nim.

Dobra dzieki mam 180 wzrostu..czyli wychodź na to ze mam brać większego chińskiego 4t.

albo 2T. w każdym razie jeżeli chcesz mieć opcję jakiejkolwiek zmiany pozycji/ułożenia nóg to musi być to któryś z dużych skuterów

tak wyglądał Leszek na torosie,kolana za skuterem i przy skręcaniu nadgarstkami po jajkach:D

Jak pluszowy miś-zabawka posadzony na dziecięcej wrotce :-)
Rysiu, też tak wyglądasz...?