Co wybrać? Pomóżcie :P

Witam. Jestem nowy i słabo znam się na skuterach więc proszę o radę najlepszych. Mam do wyboru kilka sprzętów. Skuter, potrzebny mi do jazdy po mieście, czasem gdzieś dalej, ale chciałbym też żeby jeździł w miarę szybko. Benzer Syracuse 4T , który jest zadbany, ma mały przebieg (do końca nie wiem jaki), 4 letni, brak akumulatora, sporo o nim nie wiem bo dostałem kontakt od znajomego, ale był używany na wsi sporadycznie, cena jego to 1200-1300zł. Drugi sprzęt, który znalazłem http://moto.allegro.pl/motoryzacja-i1848265463.html Co powiecie na temat tego? Router Bassa 6 miesięczny, w dobrym stanie (tyle jest napisane w ogłoszeniu), którego znalazłem ogłoszenie u siebie w mieście cena 1200zł Keeway hurricane 2T z 2004 roku, wymieniony cylinder na 70, tłok, pasek gates, rolki, olej, gaźnik. Przebieg 7tys. Dodatkowo kask, cena 1200zł Longjia dokładnie, nie wiem jaka, dopiero jadą ją zobaczyć dziś wieczorkiem. Piszę dlatego, abyście powiedzieli co sądzicie o tej chińskiej firmie. Wiem tyle, że nie jest to stary sprzęt. Który sprzęt radzicie mi wybrać? A może coś innego tylko proszę o oferty w województwie podlaskim. Pozdrawiam i czekam na opinie.

Ile razy jeszcze będziecie zadawać tak głupie pytania Wszystkie podane przez ciebie sprzęty nie dość, że są słabe, to są jeszcze totalnymi wrakami :573: Kup coś sensownego, jakąś SR, dowolną Yamahe. Wiele więcej nie zapłacisz, a będziesz mial porządny sprzęt.

po 1. zły dział :slight_smile: po 2. żadnego z tych nie kupuj. po 3. poszukaj sobie skuterów takich jak BWS, SLIDER, Stara SR, TYPHOON itp. wiele nie dopłacisz a będzie dużo lepiej od tych co podałeś

A co powiecie o Piaggio NRG MC1 LC Wariator malossi multivar 2000, revo s-type filtr, dysza 90. NRG jest w cieczy Jutro będę wiedział o nim więcej.

No ten już może być … Zależy jeszcze w jakim stanie technicznym jest Jak masz brać te Routery i inne chińskie gówna to lepiej poczekaj i dozbieraj więcej kasy i kup coś sensownego.

Bez sens dysza 90 i ten filtr… A powiedz nam jaki masz budżet ?

mateusz1167, do tego skutera co dales link to w tesco byl po 1299zl niedawno :smiley: a tu koles chce 1300