co trzeba umiec by zdac kartemotorowerowa

:slight_smile: co trzeba znac ??

przepisy ruchu drogowego ?!


edit
a i najwazniejsze swoje imie , nazwisko itp

i żebyś wedział które to manetka gazu

podstawowe informacje z zakresu ruchu drogowego, skrzyżowania (kto jedzie po kolei itp), znaki. a jazda , pewnie na skuterze tóż to nie możliwe żeby nie zdać

racja :] :sunglasses:

http://www.eti.agh.edu.pl/brd/index1.html

wejdź w testy na kartę i rozwiązuj (u mnie w gim na testach z tej strony się zdawało )

no właśnie w gim a teraz chyba juz nie wydaja karty w gimnazjum tylko trzeba normalnie jazdy itp jak prawko się robi i tam 200 czy 300zl dla mnie jest to bez sensu bardziej powinni zakazac z dowodem jezdzic i lepsze przeszkolenia w szkole robic bo to wiadome jak w szkole jest ;d

to dopiero od przyszlego roku wchodzi, drogi Kurczaku.

Nie mozliwe moj kolega właśnie jezdzi do Skierniewic i robi sobie karte motorowerowa u mnie w szkole juz na pewno nie wydaja kart motorowerowych

ale w szkołach jazdy też nie ma AM, więc nie pierdol, na egzaminach też nie bo przecież niedawno robiłem więc ;)… Coś chujowa szkoła.

[ Dodano: 08-06-2011, 22:31 ]
niech idzie na policje robić

U mnie w tym roku było. Podobnież na końcu roku szkolnego znów będzie. Zdać u mnie łatwo było test na komputerze. Następnie było coś takiego:
facet powiedział że nie ma czasu zdawać z nami i zaliczył nam jazdę. I nie ktuży zdawali drugi raz po cichu jak go poprosili P;

jak juz odkopane to napisze

a tak poza tym nikodem239, jak widzisz stare tematy to nie odkopuj na siłe …

w 2012 wreszcie będzie AM i koniec dzieciaków które nic nie potrafią i wyjeżdzają na ulice

u mnie w szkole już ostatni rok… Poza tym co to za zdawanie. Zmienic pas i zrobić kółko bez podpierania na parkingu -.- BEZSENS

heross napisał:

u mnie w szkole już ostatni rok... Poza tym co to za zdawanie. Zmienic pas i zrobić kółko bez podpierania na parkingu -.- BEZSENS



Na szczęście dla wszystkich użytkowników dróg to już niedługo będzie przeszłość.