Co to za absurd?

Dlaczego od jakiegos czasu wiekszosc tablic rejestracyjnych w internecie jest zamazywanaż Czego ci ludzie się bojaż

Nie od jakiegoś czasu tylko od już bardzo dawna …
Z tego co wiem to mając tablice rejestracyjne (czyjeś) można to jakoś wykorzystać i tyle :stuck_out_tongue_winking_eye:

ale to i tak bezsensu jest bo przecież jak jedziesz drogą to milion osób widzi tablice i może sobie spisać ;p

no ale mając tablicę odsłoniętą np jak wystawisz na allegro i jest to np. motorek 125/50 to ktoś złośliwy może podać nr. policji i policja może do ciebie wpaść i może być coś nieprzyjemnego więc lepiej zasłaniać :roll:

Aha! Wiec jeśli ktos zamazuje tablice to robi to ktoregos z tych dwoch powodow:
1) ma cos do ukrycia
2) paranoidalna prewencja
zgadza się?

Nie wiem co oznacza 2. punkt, ale tak :smiley:

2 punkt oznacza, ze bez powodu ale tak na wszelki wypadek lepiej zamazac :slight_smile:

Może nie bez powodu ale lepiej zamazać :wink:

ja zawsze numerki zamieniałem xD


Ale to jest nic ,jak w allegro dają i szmatę lub karton wieszają to jest coś…

No ja np mam 70/50 to tez nie byloby milo jakby wiedzieli ;d

A przy okazji to jakie sa konsekwencje?

np. zabranie dowodu , kara za brak uprawnień za kierwowanie pojazdem o innej pojemności , lecz raczej nie wydaje mi się ze policja sprawdza allegro np. 50/70 czy 125/50 lecz mogę się mylić

Z tego co wiem lub mogę okreslic metoda dedukcji to raczej ciężko sprawdzić na miejscu pojemnosc.
A w sumie jaka karaż
Oczywiscie ja mam 50 (chyba! bo kupiłem uzywke) a i tak dzis mialem smiećrc w oczach jak zobaczylem prawie 80 km/h na liczniku!

dzis mialem smiećrc w oczach jak zobaczylem prawie 80 km/h na liczniku!

ehem... licznik czesto się myli z prawda ale jakn a pierwszy raz to duzo ;)
Kara za 80/50 lub 125/50:
-zabranie dowodu
-odcholowanie na parking policyjny motot
-mandat za nieposiadanie prawka
-Grzywna/sprawa sadowa za falszowanie dokumentow
- itd ;) z 4000zl bys zabulil ;) + jak nie jestes pelnoletni to najprawdopodobniej kurator ;PP

hehe nic Ci nie zrobi policjant… przecież do domu Ci nie wejdzie i nie powie że masz 70/50 jak nie jeździsz to Ci nic nie zrobią ale jak już złapią i to udowodnią to jest przejebane

siwy_fact napisał:

to jest myble byble

swiete slowa ;) Ale wiesz jakby robili taka akcje ze by szukali na allegro takich moto i pod przykrywka by chodizli z przenosna hamownia i karton dowodzikow by się znalazl i na autostrady by mieli xD