Co sądzicie o takim zestawie

http://moto.allegro.pl/tuning-keeway-cpi-inca-sprzeglo-wariator-25-i1396355740.html


myślę na kupnie takiego zestawu ale nie wiem czy ta zda egzamin

przeciwtalerz, sprzęgło, wariator, rolki tuleja za 119zł
że tak powiem cena jest jakaś bardzo bardzo niska więc nie wiadomo ile to będzie warte, prawdopodobnie gówno warte, nawet jak coś to da to się to może od razu rozwalić.

powiem tak, za 120 wario+sprzęgło+2x rolki. rolki najtańsze to tak po 8-10zł więc już masz za sprzęgło 50zł i wario 50zł wychodzi zamiennik seri z tego. sam sprzedawca jeśli uważa, że wariator czy sprzęgło powiększa MOC silnika to pozdro dla niego…
To nie ma prawa Ci nic dać. sprzęgło pewnie jak seria jest okładziny szybko się zedrą a sportowe bo ktoś wsadził do niego twardsze sprężynki sprzęgła.
za wariator który coś da nowy by trzeba dać ze 150zł co najmniej a za dobry to tak 250.
według mnie to co koleś proponuje to jest jedno wielkie gówno i nie opłaca się tego kupować ;D wsadź do sprzęgła sprężynki twardsze n[p. czerwone hebo i bd już git ;p

ja wsadziłem kiedyś do seri sprzęgła najtwardsze TR i różnicy praktycznie nie było bo seryjne sprzęgło jest ciężkie,

a teraz ci dam taką rade, nic nie kupuj, nic nie tuninguj zbieraj/oszczędzaj kase, później sprzedasz i kupisz coś dobrego
Tuning się nie opłaca i już.

ja do seri wsadziłem niebieskie hebo i czułęm dużą różnice… a przy czerwonych to już w ogóle była kosmiczna różnica co nawet Siwy powie bo kupił ode mnie to seryjne sprzęgło z czerwonymi sprężynkami to mi potem pisał, że obroty przy ruszaniu to ma zajebiste.
a co do opłacalności tuningu to racja, szczególnie keewaya się nie opłaca tuningować i innych chińczyków wiem sam po sobie bo wpakowałem w to gówno sporo kasy. lepiej odblokować wyregulować lać olej bene i jeździć zbierać potem się przesiąść na większe moto jak braknie mocy a nie tuningować.

Szympa napisał:

Tuning się nie opłaca i już.



x2

nie tuninguj bo to bez sensu , ale jeżeli jednak się uprzez to ja ci polece ten , zestaw , nie może to byc aż taki shit jak tutaj mówią , na pewno ma się ni jak do markowych części , ale cs tam ci na pewno da. Po co pakowac drogie markowe żeczy do chinola ...

Najlepsza opcją jest nie kupownie niczego , szczególnie to kałeja , lepiej odkładaj pieniądze i kup se inny skuter albo biegówe , co kto woli , ale ja na twoim miejsc odkładał bym na prawko ..