Co Sadzicie o Pe. Jet Force Compressor/Pia.Beverly/Ho. SH?

Tak jak w temacie co sadzicie o:
[center:f3b7ed19b6]Peugeot Jet Force 125c.c. Compressor

Piaggio Beverly 125c.c. v. (stara konstrukcja wg mnie ladniejsza)

Honda Sh 125i v. Sport
[/center:f3b7ed19b6]
który wg was jest lepszy pod wzgledem Estetyka/ Jakosc/ Moc silnika/ Jakosc( badz to co oferuje scooter) odnosnie do ceny… :566: :566: :566:

Ja wybrałbym Jeta. Fajny jest.

Nom ja tez bym go wybral ale mi chodzi bardziej o porównanie, a nie który bym wybral…

a moze gilera runner 125 lub 180

estetyka- jet
jakość -honda
moc- chyba jet

Nie piszemy czerwonym.

i nad czym się tu zastanawiać? ja bym brał jet force’a od razu. nie dość że 4T to ma znakomite osiągi dzięki zastosowaniu turbosprężarki i intercooler’a 4T mało pali, leci podobno 130 czasem więcej i ma koło 20koni, jak na 4T i skuter to bdb wynik, ja bym go brał.

Nie zastanawiał bym się nawet tylko brał bym Jeta. jedyna w swoim rodzaju wersja zaden Ci nie podskoczy !!!

pomińmy fakt ze koleś robi wieś po maxie ale ten świst jest świetny http://www.youtube.com/watch?v=2GLLNOJM_7s

http://www.youtube.com/watch?v=13PeLWnAHmM&feature=related
jet xD

Mafioz napisał:

i nad czym się tu zastanawiać? ja bym brał jet force'a od razu. nie dość że 4T to ma znakomite osiągi dzięki zastosowaniu turbosprężarki i intercooler'a 4T mało pali, leci podobno 130 czasem więcej i ma koło 20koni, jak na 4T i skuter to bdb wynik, ja bym go brał.



sorry że się czepiam ale nie turbosprężarki tylko kompresora a to jest koolosalna różnica ;-)

gdyby miał turbo to wtedu by był z niego kawał skurw***** :-D

ja bym wziął jeta

Bierz runna 180ccm w 2T i będziesz wniebowziety:D Mówie Ci sam się przjechalem i zakochalem się. No i vmax 140 lekko :smiley:

No ale gilerka 180 to 2T a śmiećm sądzić że peugeot 125 w 4T nawet z kompresorem spali mniej. :smiley:

Coś za coś …

Ja powiem że runnerka spala bardzo dużo ale za to przyjemność z jazdy jest niesamowita. Jadę to prędkościa przelowota 120-130 i jeszcze zapasik w razie czego jest. No ale pali jak pali … motocykl w końcu

Bardzo dużo czyli ile ? ;}

Bo mi przy spokojnej jeździe spala 7l :confused:

7L ?? to mało jak na taką pojemność

podobno maksymalna w peugeocie to 199km/h

Zalezy od tego jaki typ orginal czy tuning na 210 c.c. (na miescia chadza 2 takie w zip’ach z 94 - 96)
(temat zalozylem zeby cos bylo o maxi skuterach ale 180 to nie tak za bardzo na temat patrzac ze gadamy o 125)
a tak poza tym to tez bym wybral jet’a tyle ze full’a bo sa 2 opcje full (22 konie) ktora mknie jak 250c.c. i elektrycznie chamowana co ma 15 koni (osiagi podobne do beverly 150c.c.)

Nie chce Cię martwić ale ostatni post w tym temacie był napisany w czerwcu 09’ !!!

dlatego należy mu się warn :slight_smile: // wrona