CBF 125 wysokie obroty po odpaleniu

No to jak serwis zacznie poprawiać pp ^wujku mechaniku^ to się licz ze słoną opłatą za to.

Hej. I jak problem rozwiązany? Ja mam to samo teraz. Możesz powiedzieć mi co było?
Pozdrawiam

Dobrze rozumiem, motocykl masz na wtrysku?. Jeśli tak poproś mechanika o dokładną diagnostykę wtryskiwacza, niech sprawdzi mapę paliwową i mapę zapłonu, podłączy motocykl do komputera. Najlepiej jak byś pojechała na hamownie motocyklową wtedy masz full diagnostykę wszystkiego w silniku. Jak tu piszą inni trzeba sprawdzić luzy na zaworach, ale przedewszystkim mapa paliwowa i zapłonowa.

Powodem może być przestawiony rozrząd, jeszcze pali ale za chwile silnik już nie zapali. Jak pisałem zrób dokładną diagnostykę silnika, zapłonu.

kurwa, kapciem chyba.
chłopaku - przestań udzielać debilnych rad albo powielac to co ktoś napisał wyżej.
A zanim coś napiszesz weź wdech i zastanów się co chcesz napisać zamiast ładować posta pod postem.
Zasrałeś właśnie całe forum. Oczywiście twoje swięte prawo zarejestrowac się i gadać głupoty tylko zastanów się PO CO.
Nawet mi się nie chce po kolei punktowac tych głupot bo tyle tego stworzyłes że to roboty na pół dnia.
Gdzies ty widział hamownie w warsztatach? Jak ma “sprawdzić mapę” wtrysku??? co to za porady z DUPY?

Witaj. Ten typ tak ma. Czujnik temperatury podaje informacje do pompy paliwa o niskiej temp silnika. Tzw. ssanie elektroniczne. Nie masz się czym przejmować. Po odpaleniu moto doczekać 30-60 sekund i jesteś gotowa do jazdy. Moja Hanna Montana na zimnym trzyma ok 2300-2500 po czym wraca do normy po osiągnięciu odpowiedniej temperatury.