Cagiva Raptor 125

raczej problemów z czytaniem nie mam inaczej nie chodził bym klasy dziennikarskiej…
Oczywiście że 125 w 4T nie będzie chodził jak np zx9r ale bez przesady… Napewno bliżej takiej 125 w 4T to dźwięku 900ccm niz 125 w 2T pozdro

Dajcie se spokój z tą dyskusją. Ja powiem tak, kupiłem 125 4t i jeszcze szybciej je sprzedałem i kupiłem rs 125.

Kurczak, powtórzę, twoje rieju objedzie wszystkie śmieszne 125 4t więc jak chcesz coś szybszego to tylko 125 2t.

Kowal no bez przesady kolega ma CBR 125 no to na przyspieszenie minimalnie mi odejdzie ale to tak ciut ciut a na v-max no to rieju samo nie poleci tak ostro ale jak wpadlem w tunel za cbr to ja jeszcze wyprzedzilem :E Troche mniej mocy a YZF 125 i CBR 125 maja inne silniki ? Najardziej odpowiadala by mi yzf 125 ale chyba nic nie wyrwe zbytnio za taka cenę ;/
Chyba ze z angli zaraz popatrze na ebay ale z tego co pamietam to drogie sa jak cholera a o mocy powiem tak przydala by się ale u mnie nikt nie będzie kupywal 125 wiedz bede jezdzil spokojnie a spalanie przy dzisiejszych czasach się liczy i to bardzo… CBR w pelni odblokowana nie zamknie 140 ? i jakas szersza opone na tyl rzucić i moze by jakos wyglądalo
Albo moZe w ostatecznosci bym się skusil na jakiegos crossa ale w 2t tylko zeby sobie po szalec ale ile to będzie palilo ? :stuck_out_tongue: i jakos zeby ladnie wyglądał i zeby się nie rozpadl na ostrej jezdzie
o cholerka chyba się zakochalem
http://moto.allegro.pl/ktm-enduro-125-zarejestrowany-jako-motorower-50-i1508657138.html mmm…

To ja wtrące swoje grosze:

Hokster napisał:

ładny dźwięk a nie jak piła łańcuchowa


Jeśli ze 125 mam wybierać między głosem 4T a 2T to zdecydowanie 2T… Wole bzyczenie i przynjamniej słychać co się wydobywa z tego silnika niż takie ledwo pierdzenie i pukanie z wydechu tego 4 suwa, który zamiast szarpać to pcha to moto :slight_smile:

Hokster napisał:

Jak chce się zapierdalać to się kupuje 600 która Ci spali 5-6 litrów a nie 125 że wpierdala 10l i co trochę wymiana tłoka szlify i inne ku t a s y…


Tak tylko zapomnieliście o kwestii prawa… Gdyby było można to przecież oczywiste, ze wzięło by się coś większego, bardizej ekonomicznego i mocniejszego, a nie pie.przyło się z 125tkami … Tu się o wiek rozchodzi !
Poza tym 10l to przesada … RS czy DT i inne normalne moto spalają koło 6-max.8 jak się szaleje… nie wiem jak tam ten 7mio biegowy wynalazek od Cagivy bo o nim nie czytałem zbytnio. 10l to rasowe crossówki łapią, a nie użytkowe motocykle :slight_smile:

Kurczak napisał:

jak wpadlem w tunel za cbr to ja jeszcze wyprzedzilem


Więc właśnie - jeśli nie zależy ci na mocnej różnicy między Rieju a kolejnym etapem motocykli to bierz 4T ale cukierków się nie spodziewaj :wink:

Kurczak napisał:

CBR w pelni odblokowana nie zamknie 140 ? i jakas szersza opone na tyl rzucić i moze by jakos wyglądalo


140 ? Czy ja wiem … pewnie po pokombinowaniu z gaźnikiem i zębatkami by wycisnęła ale jeszcze po zmianie opony na szerszą to już wątpię :slight_smile:

Kurczak napisał:

Albo moZe w ostatecznosci bym się skusil na jakiegos crossa ale w 2t tylko zeby sobie po szalec ale ile to będzie palilo ?


Jak prawdziwy cross a nie jakieś chińskie wypiździadło to musisz 8-10l liczyć :slight_smile: Przy czym te 8 to na pewno nie na torze czy szaleniu po lesię :slight_smile: No i do tego dochodzą remonty częste :slight_smile:

A ten Kat co podałeś aukcję to wyruchany dziad… Na pierwszy rzut oka widać, że jest wyjechany ostro. Dodatkowo kolanko wgniecione

Jeszcze coś miałem napisać ale nie wiem…

A ! I jak tak czytam te wasze kłótnie to mnie ciśnie aż :stuck_out_tongue:

to ja chce jakiegos 4t bo 8l jak będzie mi palil to chyba się zalame :stuck_out_tongue: a rieju 125 to 4t ?:smiley:

tak rieju 125 to 4t z silnikiem od yamy.

Czyli on jest dojsc mocny powinien 140zamknac tak jak yzf ?

Kurczak, też byłem taki przekonany że mi nie zależy, że będzie mało palić i będzie fajnie. Ale jak kupisz teraz coś co będzie wolniejsze od tego rieju to się sam będziesz przeklinał. Przerabiałem to rok temu.

Kurczak napisał:

Czyli on jest dojsc mocny powinien 140zamknac tak jak yzf ?



Nie YZF na pewno nie zamknie 140 to po pierwsze. Kumpel ma to mówi że 130 to max i to musi piłować trochę. A po drugie YZF ma inny silnik z tego co wiem to chłodzony cieczą i i na 4 zaworach. A te starsze to powietrzaki 2 zaworowe i mają one ok. 12-14 koni. Za to ten w YZF ma podobno z 18.

Jakby miał 18 to by ładnie już cisnął

jako ze rieju sprzedalem :smiley: to trzeba cos nowego powiedzcie czy się oplaca mam kilka na oku maszyn moze cos mi pomożecie wybrać
http://moto.allegro.pl/honda-nsr-50-i1564070147.html
http://moto.allegro.pl/aprilia-rs-125-50-motorower-i1567287531.html
http://otomoto.pl/cagiva-mito-50-125-M2552628.html szukam na 50 rej bo mama niestety nie chce pozwolic a z tata do porozumienia doszlismy :slight_smile:

Ja bym rs i cagive obejrzał ogólnie ja mam cagive tylko że super city 125 spoko sprzęty swoją moc mają :wink: i jak jeżdżę na razie nie widać żeby coś się psuło części zamienne kosztują tyle co do innych japońców jak tłoki itp

Szukaj NSR 125 ! Super moto, jeździłem ostatnio… na prawdę miodzio :slight_smile:

hm czemu nsr przecież rs jest wieksza i wgl lepiej się prowadzi podobno

Jak jesteś wyższy czyli powyżej 180 cm to nawet nie ma co marzyć o nsr no po prostu będziesz trochę jak na pocket bike wyglądał ja już ci powiedziałem cagiva albo rs już to są wymiarowe ścigi jak się do nich przymiećrzałem było lepiej

bierz NSR, Honda to Honda, bez urazy oczywiście :). Wiem, że może trochę przesadzam, z tym chwaleniem tej marki, ale trochę sprzętów miałem, i właściwie wszystkie włoskie, a tylko 2 japończyki, gdzie Honda przy Yamasze o wiele lepiej wypada, z wykonaniem i w ogóle, spasowaniem itd. ;).

nom ja właśnie mam powyzej 180 ale rieju nie bylo za male to honda by byla za mala ?:slight_smile: w niedziele jade do krakowa po tamta Honde Nsr i wracam pewnie z nia bo tyle km :smiley:

NSRki są na prawdę cholernie małe !
A tak w ogóle to po co ci znowu 50tka ?!

Dokładnie… po co Ci 50 ? …

Jaka 50? Przecież nsr to 125 jest…
on chce tylko 125/50