Cagiva Raptor 125 by Lipa1808

Siema :!: Postanowiłem w końcu opisac moje moto.A więc jest to Cagiva Raptor 125 z 2005 roku.Cagiva ma 11tys. przebiegu i chodzi jak złoto :sunglasses: Z tego to przez zime zrobiłem to:
:arrow: Odnowienie wydechu
:arrow: Naklejenie pasków na koła
:arrow: Kierunki od RS
:arrow: Nowe opony przód i tył Metzeler
:arrow: Polerka klamek,stopki,dzwigni hamulca tył oraz od zmiany biegów
:arrow: Tankpad DUNLOP :lol:
:arrow: Postojówka LED 6000k
:arrow: Zarówka OSRAM ala’Xenon 5000k
:arrow: Białe napisy na oponach
:arrow: Biały klosz tylni
:arrow: Nakretki na wentyle czarne ‘‘tłoczki’’
oraz pewnie jeszcze pare rzeczy o których zapomniałem.


Foty:






Czemu jest na 50, jak robisz A1?

Jak cos to Mateusz robi A1 a zdjecia mamy ze się tak wyraze wspólne :mrgreen:

A sory, nie ogarnąłem kto to i od razu skojarzyłem że on sprzedaje tzr i już ma cagive, tylko nie pasowało mi że 2 “jego” sprzęty pojechały razem na przejażdżkę :stuck_out_tongue:

No własnie chciałem napisac ze jak mógł pojechac dwoma moto naraz :lol:

Fajne to to :slight_smile:
Jakiś znajomy Kowala czy jak ? :stuck_out_tongue:
Bo nie ogarniam rozmów :smiley:

Edit:
Dobra już kumam :stuck_out_tongue:

Ładna ładna, jak to w serwisie? Podobno jak to cagiva lubi się psuć i droga w naprawie. Jakby mial kase to bym sobie takie cugo kupił :smiley:
Jak będziesz nią w łodzi to daj znać :wink: Przewieziesz mnie :sunglasses:

Thx :oops: Droga nie jest kupiona po remoncie a w spalaniu tyle co odblokowana 50 4,5-5l/100km wiec tak źle nie jest :sunglasses: A 14 zamierzam się pojawic na rozpoczeciu w Łodzi to się zobaczy :mrgreen:

4,5-5L 125 2T ?!
Kręcisz ty ją w ogóle ? :smiley:

Czasem ja tam odwine tak 1,2,3 ale więcej nie ma sensu bo na 3 juz powyzej 100km/h jest wiec gdzie tam po miescie ale tak do jazdy z kolegami 50-tkami nie krece jej wysoko i dlatego spalanie jest jakie jest :mrgreen:

[ Dodano: 13-05-2012, 16:32 ]
UP :!: Cagiva dostała pług :slight_smile: Mi osobiscie się podoba ale oceniajcie i komentujcie :sunglasses: