Cagiva Mito 125

Widzę wszyscy o Aprili piszecie i nowej CBR :smiley: hm nie wiem tylko czemu o tej bestii nikt jeszcze nie napisał ? W końcu już jest na rynku może nie polskim ale jest :slight_smile:
Jak dla mnie jest boska http://www.zimbio.com/Motorcycles/articles/ctrZyW3pX5O/Cagiva+Mito+125+REVIEW nowa przednie światła i cały nowy tył :slight_smile: Wygląda bosko po patrzyłem trochę w necie i znalazłem kilka informacji :slight_smile:
Według tego co jest napisane w internecie osiąga 25koni tylko ? wydaje mi się że to nie są prawdziwe informacje z przodu ma tarczę o średnicy 320 z tyło 230 jak zawsze pojawił się licznik do 220 troszkę tarcze się zmieńiły :slight_smile: za nową w Anglii trzeba dać około 20-25 tys :stuck_out_tongue_winking_eye: Co o niej sądzicie ?

Ten przód coś mi przypominał tylko nie pamiętam już co :stuck_out_tongue:
Cena przesadzona, a moc pewnie z blokadami albo jakąś jedną jeszcze :stuck_out_tongue:

przod jak y2k

poza przodem i tyłem to została stara buda.

no ale przód jest boski :smiley: chyba wszystko bije wyglądem nawet YZF :smiley:

nie no fajne to jest, podoba mi się… ale z ceną to trochę przesadziłeś xD

powiem tak , na żywo robi mega wrażenie w porównaniu do fot , siedzi się na sprzęcie tez kozacko , jak się jeździ to ci juz niestety nie powiem :slight_smile: