Buciki...

Elo!
Szukam sobie bucików ale nic nie mogę konkretnego znaleźć, może wy mi pomożenie…
Chodzi mi już o buty na wiosne… nie zimówki xD
Coś z butów skate mnie interesuje i raczej low’y no jak są fajne to mogą być mid. ale nie hight’y
Szukam sobie czegoś konkretnego, najbardziej to bym chciał z kolorowymi sznurówkami …
Najlepiej jak by każdy but miał inny kolor sznurówek :stuck_out_tongue:
Doradźcie mi coś, bo ja nic nie mogę znaleźć ;/ a moje DC już ledwo się trzymają kupy :-/

kup se tramki DC i bądź mainstrimowy :smiley: i chuuuj

Jakoś właśnie się zawiodłem na DC… dałem tyle kasy a one się chamsko rozklejają :-/

jeśli chodzi o skejty, to Vansy są spoko, jak śmigałam na desce, to były nie do zdarcia. Etniesy tez wytrzymałe, mam je ponad 2 lata i działają ;p

NAJACZE :smiley:

ale ja żartowałem z tymi trampami :smiley: rozpier.dalaja mnie takie buty :slight_smile:

a kororowe sznurówki możesz dokupić w pasmanterii albo na targu ^^

ale ja żartowałem z tymi trampami :D rozpier.dalaja mnie takie buty :)


kondzio94 napisał:

NAJACZE :D


Znudziły mi się już te buty...
x2 :lol:
Aaa... Osiris ?

O Osirisach słyszałam dobre rzeczy, nie miałam ich nigdy, wiec Ci dokładnie nie powiem. (jeśli to było do mnie ofc :wink: )

brat ma właśnie osiris a ja DC kupiliśmy w tym samym czasie czyli jakiś rok temu… i jego jak nówki a moje szmaty :mrgreen:
Te mi się podobają: http://www.skateshop.pl/product-pol-1152722534-Buty-OSIRIS-NYC-83-MID-black-cyan-white-czarno-niebieskie.html
Tyle, że właśnie takie ma mój brat tylko w innych kolorach :mrgreen:
Apka92, jesteś dziewczyną wyraź swoje zdanie na temat tych bucików i zaproponuj jakieś od siebie :stuck_out_tongue:

Adi, a może tak jakieś własne zdjęcie wrzuciszł ^^ tak serio to raczej byłoby fajnie, gdyby pasowały do Ciebie, a ja Cię w ogóle nie widziałam, nie wiem, jakie ciuchy lubisz nosić, do jakiej ceny mają być, itp. Napisz więcej :slight_smile:

tak publicznie na forum? :mrgreen:
Normalne ciuchy lubię nosić… spodnie jeansy buciki takie luźne skate… nie lubię chodzić na jakiegoś typowego skate… że krok od spodni jest między kostkami… tylko lubię nosić lekko opuszczone spodnie… czyli taki no… normalnie

nie pitol, wrzuć foto :stuck_out_tongue_winking_eye: nie musi być na forum, oczywiście :> chyba lubisz styl mojego byłego, wiec kumam :wink: ale muszę się upewnić :smiley:

Ale chodzi o to, że nawet nie mam takiej foty żeby było widać mnie całego - jak się ubieram na codzień …

dajesz na gadu :slight_smile: szkoda śmiecić na forum :wink:

MY CHCEMY NA FORUM !
SŁIT FOCIE ADIEGO !
DAWAJ TO TUUUUUUUU ! ! ! :smiley:

mwahahahaha xD już po ptokach Rudy ;*

apka, a moze TY swoje wrzucę!

łomaszcilos… xD jak ładnie poprosisz ;D

mwahahahaha xD już po ptokach Rudy ;*


No i co mu w końcu doradziłaś ? :P